روغن زالو چیست و چه کاربردی دارد

روغن زالو چیست و چه کاربردی دارد

روغن زالو چیست ؟

بسیاری از افراد در جامعه از کوچک بودن برخی اندام جنسی خود رنج می برند. روش های درمانی و تبلیغاتی زیادی به ایشان برای درمان مشکلات از این قبیل پیشنهاد می شود. اما در اصل بایستی گفت جواب اصلی سوال روغن زالو چیست و چه کاربردهایی دارد در همین نکته نهفته است. می توان گفت قطعی ترین و بهترین روش درمان برای افزایش سایز اندام کوچک مانده در بانوان و آقایان استفاده از روغن زالوی طبی یا خراطین می باشد. اینکه روغن زالو چیست و چه کاربردهای دارد سوال مهمی است که بایستی به آن پاسخ صریح داده شود.

خواص روغن زالو چیست ؟

بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در بزاق زالوی طبی وجود دارد که در پروسه روغن گیری به صورت کامل همراه با داروهای گیاهی در روغن زالوی طبی ذخیره می شوند. ام اینکگه خواص روغن زالو چیست نیز سوال دیگری است که می تواند جالب باشد. مهمترین خاصیت روغن زالوی طبی آن است که سایز اندام مردانه مانند آلت تناسلی و زنانه مثا سینه، باسن، لب و گونه ها را تا چندین سایز افزایش می دهد. البته میانگینی برای افزایش سایز وجود دارد که در هر فرد با مزاج و نوع استفاده مخصوص متفاوت می باشد. برای اینکه بتوان به سایز مطلوب از اندام مذکور دست یافت بهتر است دوره درمانی را تکمیل نمود.روغن زالو چیست

نحوه استفاده و میزان مصرف روغن زالوی طبی

همانطور که اشاره شد در میزان مصرف و نحوه استفاده بایستی دقت زیادی بخرج داد. برای آقایان ۱۲۰ سیسی در افزایش طل و قطر آلت تناسلی می تواند کافی باشد. البته در مواردی میزان مصرف کاهش یا افزایش خواهد یافت. همچنین برای صورت تا ۱۲۰ سیسی می تواند کافی باشد و برای سینه یا باسن هم بستگی به سایز بایستی مقدار مشخصی از روغن زالوی طبی را مورد استفاده قرار داد. البته از روغن خراطین نیز به منظور افزایش سایز استفاده می کنند اما تاثیر کمتری دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع محصولات می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۷۴

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *