آموزش پرورش و تولید تکثیر زالو طبی انبوه کرج و قم

آموزش پرورش و تولید تکثیر زالو طبی انبوه کرج و قم
تکثیر زالو طبی
تکثیر زالو طبی

تکثیر زالو طبی و آموزش تولید به صورت انبوه

در میان تمام آبزیانی که قابلیت پرورش در محیط های صنعتی را دارا می باشند تکثیر زالو طبی به سرمایه کمتری نیاز دارد. این جاندار به سرعت خود را با شرایط پرورشگاهی وفق داده می تواند به تولید مثل بپردازد. ضریب تکثیر زالو طبی در شرایط عالی تقریبا در حدود ۸۰ بچه زالو از هر مولد می باشد که عدد نسبتا خوبی خواهد بود. اما اگر قصد تولید زالوی طبی در محیط های صنعتی به صورت انبوه را دارید حتما بایستی از آموزش های لازم برخوردار باشید تا بتوانید راه موفقی را طی کنید. البته به جز آموزش نیاز به تجربه هم هست که به مرور زمان آنرا کسب خواهید کرد. بهتر است از کمترین تعداد ممکن در پرورش شروع نموده و در سال اول فقط به کسب تجربه بسنده نمایید.

چگونگی تکثیر زالو طبی انبوه

بسیار مهم است که شما اگر قصد صرف وقت برای تولید زالو طبی را دارید در انتها به نتیجه ای رضایت بخش دست یابید. این نتیجه می تواند شما را به ادامه کار یا صرف نظر از آن ترقیب نماید. بسیار از افراد حین تماس با نماینده زالو پلاس از چگونگی پرورش و تکثیر زالو طبی در تعداد بالا و انبوه سوال می پرسند که در جواب ایشان بایست گفت با کسب علم و تجربه به راحتی هر چه ممکن تر می توانند این کار را انجام دهند. زالوها هموفرودیت هستند یعنی هر دو اندام جنسی نر و ماده را با هم دارا می باشند. اما برای اینکه بتوانند تولید مثل نمایند به یک جفت دیگر نیاز خواهند داشت. پس از فرا رسیدن زمان تولید مثل این دو به تنهایی اقدام به تخم گذاری خواهند کرد.

شرایط تکثیر زالو طبی

الزاماتی برای تکثیر زالو طبی وجود دارد که پرورش دهندگان حتما بایستی آنها را رعایت نمایند. یکی از این الزامات کنترل آب ورودی به سالن پرورش است. اگر از آب شهری استفاده می نمایید بایستی مخزن شما ضد عفونی همچنین در مکانی امن قرار داده شود تا آلودگی ها به آن وارد نشوند. یکی دیگر از این اصول رعایت امنیست و کاهش هر چه بیشتر استرس های محیطی نظیر سر وصدا از محیط پرورش خواهد بود. با رعایت این اصول می توانید در تعداد بالا شاهد تکثیر زالو طبی باشید و فروش خوبی از این جاندار در فصول مختلف سال داشته باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *