تغذیه زالو با گیاه و تهیه خون برای تولید انبوه زالوی طبی

تغذیه زالو با گیاه و تهیه خون برای تولید انبوه زالوی طبی

تغذیه زالو با گیاه

همانطور که می دانید می توان زالوها را به صورت صنعتی یا مصنوعی در محیط های پرورشگاهی به تولید انبوه رسانید. اما مهمترین اصل در این کار تغذیه و نحوه غذادهی زالوی طبی می باشد. برخی افراد ادعا دارند که تغذیه زالو با گیاه نیز می تواند کاربرد داشته باشد. اما در اصل تغذیه زالو با گیاه برای پرورش در تعداد انبوه غیر ممکن و بدون صرفه اقتصادی می باشد. زیرا در تغذیه زالو با گیاه ماده غذایی مغذی و مفیدی برای زالوها وجود ندارد و نمی توان با کیفیت بالا از این جاندار نگهداری کرد. خوراک اصلی زالوها در طبیعت خون است و آن را از پستاندارانی که در محیط طبیعی زندگی هستند تامین می نمایند.

مضرات تغذیه زالو با گیاه و خون تازه

در تمام دنیا و مراکز پیشرفته جهانی پرورش زالوی طبی از خون برای غذادهی این جاندار استفاده می شود یا نهایتا محصولاتی را مشابه این مایع فراهم می آورند که ارزش غذایی داشته باشد. اما دیده شده است که برخی از افراد در ایران تغذیه زالو با گیاه را انجام داده اند و بیماری هایی را به فارم خود منتقل کرده اند. شاید بتوان از انواع مختلفی جلبک برای غذادهی استفاده کرد اما باید به این نکته نیز توجه کرد که اهمیت بهداشت و سرایت بیماری نیز در کار وجود دارد. پس سعی کنید خون تازه از پستاندارانی همچون گوسفند، گاو، اسب یا شتر به این منظور تامین نمایید تا کیفیت بالاتری از تولید را به بازار عرضه نمایید. همچنین اگر به جای تغذیه زالو با گیاه از خون تازه و با کیفیت استفاده نمایید صرفه اقتصادی بیشتری نیز خواهید داشت.تغذیه زالو با گیاه

خریداری خون به چه صورت می باشد؟

تامین خون برای افراد تازه کار یا حتی با تجربه برای تغذیه انواع زالوها امری دشوار است. برخی از موانع که در روند کار متوجه آن خواهید شد مشکلاتی را برای تهیه خون پیش روی تولید کننده قرار خواهد داد. اما بهتر است برای اینکه بهترین نمونه از خون با مجوز را در اختیار داشته باشید از طریق مرکزی معتبر اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالوی ایران با نام تخصصی زالو پلاس توانسته است خون تازه همراه با مجوز و کاملا بهداشتی را برای عرضه به بازار عرضه نماید. برای خریداری خون می توانید با نماینده این مرکز تخصصی در ارتباط باشید و با قیمت بسیار مناسب آن را در اختیار داشته باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.