تغذیه زالو طبی چیست

تغذیه زالو طبی چیست

تغذیه زالو طبی چیست

تغذیه زالو طبی چیست؟

این مسئله ای بسیار مهم در امر پرورش زالوی طبی می باشد. سوالی که اکثر افراد در ابتدای راه اندازی سایت پرورشی زالو دارند تغذیه زالو طبی چیست؟ باید گفت در اصل تغذیه مهم و غذای اصلی زالو طبی خون می باشد. البته خون پستانداران را بهتر دوست دارد وی می تواند برای رشد بهتر باشد. همچنین برای تولید مثل زالو نیاز به تغذیه دارد. این غذا بهترین تاثیر را در رشد و داشتن انرژی کافی برای تولید مثل داراست. البته در سال های اخیر مشکلات زیادی در پرورش زالو به وجود آمده است که یکی از آنها تغذیه زالو طبی می باشد.

بهترین تغذیه زالو طبی چیست ؟

در میان تمامی پستانداران خونهای گمتر مانند خون اسب و شتر برای زالو جذاب تر است. این خونها دارای املاح بالاتری نسبت به سایر جانداران برای تغذیه زالو طبی می باشد. اما بدترین تغذیه زالو طبی چیست؟ در اصل زالو هر چیزی را که دوست نداشته باشد به عنوان تغذیه استفاده نمی کنند. خون مرغ های پرورشی می تواند به نسبت برای زالوها خطرناک باشد. امکان وجود داروها در خون مرغ می تواند زالوها را به خطر بیاندازد.

جایگزین تغذیه زالو طبی چیست

در کشورهای اورپایی نیز از خون برای تولید مثل و تکثیر زالوهای طبی استفاده می کنند.اما برخی از شرکت ها مدعی این هستند که ماده ای غذایی برای تغذیه زالو طبی تولید کرده اند که می تواند کمک رسان پرورش دهندگان باشد. شما می توانید به صورت آزمایشگاهی از برخی جلبک ها برای غذا دهی زالو ها استفاده کنید. احتمال اینکه تاثیر مثبت داشته باشد وجود دارد. اما در اصل هیچ غذلیی برای زالو بهتر از خون نمی باشد. ارتباط با نماینده رالو پلاس می تواند اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *