بهترین غذای زالو طبی بجز خون در پرورش چیست

بهترین غذای زالو طبی بجز خون در پرورش چیست

بهترین غذای زالو طبی

حتما می دانید که در طبیعت حدود ۶۵۰ نوع از انواع زالها کشف و ثبت شده است. اما در این میان تعدادی که برای درمان امراض انسان مورد استفاده قرار می گیرند بسیار اندک هستند. بهترین غذای زالو طبی در طبیعت استفاده از خون پستانداران می باشد که از حیوانات محیط زندگی خود آن را دریافت می نمایند. خون سرشار از مواد مغذی برای رشد و تولید مثل زالوی طبی به شمار می آید. اما زمانی که آنرا به محیط پرورشی انتقال می دهیم یا قصد تولید انبوه زالوها را داریم هم می توان از خون استفاده کرد؟ در هر صورت پاسخ آن است که بهترین غذای زالو طبی خون یا ماده ای که از لحاظ خاصیتی شباهت زیادی به خون داشته باشد است.

تامین بهترین غذای زالو طبی

در برخی از سایت ها ذکر شده است که از نیلوفر آبی یا گیاهان دیگر تغذیه می کند. اما باید گفت این درست نیست و شاید از برخی کرم ها یا جانداران مولکولی در آب آزاد تغذیه کند اما از گیاهان خیر. دلیل خاصی وجود ندارد که از خون که به عنوان بهترین غذای زالو طبی بحساب می آید برای غذادهی زالو استفاده نکرد. اگر به منظور صادرات به کشور هایی همچون روسیه و ترکیه مد نظر داشته باشید نیز می توان از خون با کیفیت بهداشتی که اصطلاحا دفیبرینه، هپارینه یا به صورت پک سل در آمده باشد می توان به خوبی بهره لازم را دریافت نمود. خونی که آلودگی های آن رفع شده باشد برای تولید انواع این جاندار در سایز های مختلف بسیار مفید می باشد.بهترین غذای زالو

فروش خون برای تغذیه زالوی طبی

همانطور که اشاره شد برای اینکه بتوان بهترین غذا دهی این موجود با ارزش را به خوبی انجام داد بایستی از خونی استفاده کرد که مواد بدون مصرف از آن گرفته شده باشد. در ایران مراکز زیادی به منظور پرورش زالو وجود دارد یا روزانه راه اندازی می شود. اصلی ترین مشکلی که باعث تلفات زیاد نیز خواهد شد نوع غذا و غذادهی به این جاندار است. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی فعالیت می نماید که علاوه بر فروش این جاندار در سایز های مختلف توانسته است بیشترین کیفیت از خون برای تغذیه را نیز تولید نماید. ارسال خون به سراسر کشور به وسیله بسته بندی های کاملا استریل انجام می شود و ماندگاری خون نیز به دلیل جداسازی فیبر بسیار بالاست.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *