تغذیه مصنوعی زالو طبی با خون بهداشتی و استریل

تغذیه مصنوعی زالو طبی با خون بهداشتی و استریل

تغذیه مصنوعی زالو طبی

می توان از زالوی طبی به عنوان جراح کوچک نیز نام برد. این جاندار به راحتی و با استفاده از آنزیم های خود می تواند باعث بازگشایی مویرگ و عروق شود. همچنین با روانتر شدن حرکت خون در رگها و رسیدن اکسیژن و املاح مورد نیاز به بافت های مختلف سبب می گردد سلامتی بیش از پیش حاصل گردد. اما می توان این جاندار را به صورت پرورش در شرایط مصنوعی نیز به تولید و تکثیر انبوه رسانید. اما بایستی حتما مراحل تغذیه و نگهداری از این جاندار را فرا گرفت. در طبیعت زالوی طبی غذای خود را از پستانداران خون گرم تامین می کند. اما تغذیه مصنوعی زالو طبی در محیط های پرورشی اندکی سخت است. بایستی برای تغذیه مصنوعی زالو از خون تازه استفاده شود تا بیماری ها ورود پیدا نکنند.

چگونگی تغذیه مصنوعی زالو

روش های مختلفی برای تغذیه مصنوعی زالو وجود دارد که هر کدام معایب و مزایایی دارد. اما استفاده از روده برای سایزهای ریز می تواند روش مناسبی برای تغذیه مصنوعی زالو به حساب بیاید. در این روش خون را با شرایط ویژه به فارم و محل غذادهی زالوها انتقال می دهیم. البته بایستی دمایی که برای غذادهی نیاز است از قبل در فارم لحاظ شده باشد. پسس خون را داخل روده میریزیم و آن را در ظرفی که زالوها قرار دارند می گذاریم. پس از مدت زمان کوتاهی زالوها از وجود منبع غذایی اطلاع حاصل کرده و به سسمت آن می وروند. در سایزهای ریز غذای کمتری نیاز است و با سرعت بیشتری می توان غذادهی زالوی طبی را انجام داد. به همین دلیل زمان کمتری برای تغذیه این سایز نیاز خواهید داشت.

تغذیه مصنوعی زالو

فروش غذای زالوی طبی

برای بسیاری از افراد که در امر پرورش زالوی طبی فعالیت می نمایند یا به تازگی در این شغل وارد شده اند تامین خون برای غذادهی زالوها اندکی دشوار است. در همه جای دنیا از خون استریل و بهداشتی به منظور تغذیه زالوی طبی استفاده می شود. اما بنا به دلایلی مراکزی که قدرت تامین خون برای زالوها را دارند از انجام این کار خودداری می کنند. اگر شما هم برای تامین خون برای تغذیه زالوی طبی خود دچار مشکل هستید امکان خریداری این خون فراهم شده است. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه زالوی طبی فعالیت می نمایند و امکان ارسال خون برای تغذیه را به سراسر کشور دارد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده :  کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *