خوراک زالو طبی و غذا دهی در محیط های تکثیر پرورشی

خوراک زالو طبی و غذا دهی در محیط های تکثیر پرورشی

خوراک زالو طبی

بیش از ۶۵۰ نوع از زالوها در سراسر دنیا تا کنون کشف شده اند. در این بین تعداد اندکی به منظور استفاده در موارد |زشکی کاربرد دارند. اما آیا بایستی این جاندار را از طبیعت تهیه کرد. چون که زالوی طبی مستقیم با خون سر و کار دارد بایستی رعایت بهداشت در آن کاملا انجام گردد. خوراک زالو طبی به صورت کلی خون است و در طبیعت خوراک زالو از پستانداران اطراف محیط زندگی تامین می شود. اما زمانی که قصد تولید انبوه در شرایط آزمایشگاهی و پرورگاهی گرفته می شود چه غذایی بایستی به زالو داد؟ در جواب بایستی گفت همان خون را باید برای خوراک زالو و غذادهی تامین نمود. این مایع سرشار از مواد غذایی برای زالوهاست که رشد آنها را با سرعت بیشتری همراه خواهد کرد.

تامین خوراک زالو طبی برای تولید و تکثیر

با قوانین جدیدی که برای کشتارگاه یا مراکزی که می توان خون را از آنها تامین نمود وضع شده است تهیه خون برای افراد تازه کار یا بعضا با تجربه با مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد. اما به تازگی با دریافت مجوز های لازم خونی کاملا با کیفیت و آزمایشگاهی برای عرضه به بازار با قیمت بسیار مناسب آماده خواهد شد. طی تحقیقات انجام شده و تجربه به دست آمده از آزمون خطا به نتیجه دست یافتیم که بایستی مقادیر زیادی از املاح خون برای تولید یا تکثیر زالوها جداسازی شود. بسیاری از تلفاتی که برای زالوها در تعداد انبوه به وجود می آید به دلیل خوراک زالو و تغذیه نارغوب است. بهتر است برای اینکه بالاترین کیفیت از زالوها همراه با تعداد تکثیر بالا داشته باشید برای تامین خوراک زالو طبی از خون با کیفیت استریل استفاده نمایید.خوراک زالو

قیمت خون برای تولید و تکثیر زالوی طبی

مرکاز زیادی به منظور ارائه خون به بازار وجود ندارد. یعنی نمی توان این محصول را با کیفیت و ماندگاری بالا تامین نمود. همچنین قیمت هایی که از خوراک به مشتریان عرضه می گردد اندکی شک برانگیز است. پس بهتر است برای پیشگیری از مشکلاتی که امکان بروز دارند از مرکزی معتبر اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوها همچنین نحوه تولید و غذادهی زالو آنها فعالیت می نماید. و به صورت علمی و تجربی در این زمینه تحقیقات مفیدی را انجام داده است. شما عزیزان می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *