خون برای پرورش زالو طبی و غذادهی انواع سایزها

خون برای پرورش زالو طبی و غذادهی انواع سایزها

خون برای پرورش زالو طبی

برای تولید زالوی طبی بایستی اصول و شرایطی را فراهم نمود تا سرعت رشد بالا رفته همچنین کیفیت الوها افزایش یابد. غذای اصلی زالوها در طبیعت خون است. از خون در اروپا و آمریکا همچنین ایران به منظور پرورش زالوی طبی استفاده می شود. خون برای پرورش زالو بایستی با کیفیت و دفیبرینه شده باشد تا از تلفات و مشکلات در بیماری های زالوی طبی پیشگیری به عمل بیاورد. تهیه خون برای پرورش زالو طبی در شهره های مختلف ایران مشکلاتی برای پرورش دهندگان به همراه خواهد داشت. اما به تازگی می توان این ماده غذایی مفید را برای زالوها خریداری نمود. کیفیت خون در تهیه و ارسال کاملا حفظ شده و بهترین محصولی می باشد که می توان به زالوها برای تغذیه مورد استفاده قرار داد.

قیمت خون برای پرورش زالو

انواع مختلفی از خون برای پرورش زالو مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله آنها خون اسب، شتر و گوسفند است. اما از نظر صرفه اقتصادی خون گوسفند و از لحاظ کیفیتی خون اسب و شتر دارای خاصیت های به مراتب بسیار بیشتر است. مراکز زیادی برای ارئه خون وجود ندارند اما می توان با قیمت مناسب خون برای پرورش زالو را از طریق این مرکز تخصصی خریداری نمود. البته می توان خون را از کشتارگاه یا به طرق سنتی تهیه کرد اما کیفیت که خون دفیبرینه دارد از تلفات احتمالی شما تا حدود بسیار زیادی پیشگیری به عمل خواهد آورد. مهم است که مرکزی دارای تخصص این خون را به بازار عرضه نماید یا اینکه شما آن را از طرق نا مطمئن تهیه نمایید. بهتر است در این مورد اندکی دقت نمایید.خون برای پرورش زالو

روش خون دهی به زالوها در محیط پرورشی

تقریبا مهم ترین اصل در پرورش زالوی طبی روش غذادهی زالو و غذایی است که به این جاندار داده می شود. بیشتر افرارد تازه کار در ابتدا یا تلفات زیادی می دهند یا دچار بیماری هایی می شوند که به راحتی نمی توان آن را مداوا نمود. اما اگر طبق اصول تغذیه همراه با غذای خوب پیش بروید به هیچ عنوان دچار این مشکلات نخواهید شد. دما و مکان از ججمله مواردی است که در تغذیه زالوها بایستی در انتخاب آن دقت زیادی به خرج داد. کاهش استرس و نور نیز در بهبود روند تغذیه تاثیر گذار است. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید می توانید با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *