فروش خون برای تولید و تکثیر زالوی طبی

فروش خون برای تولید و تکثیر زالوی طبی

فروش خون برای پرورش زالوی طبی

انواع مختلفی از زالوها در طبیعت وجود دارند که هر کدام می توانند تغذیه ای خاص داشته باشند. اما در میان تعداد محدود زالوهای طبی که در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند چیزی جز خون برای تغذیه آنها مفید نیست. زلوهای طبی در طبیعت از خون پستانداران و آبزیان در محیط اطراف خون تغذیه می کنند. اما زمانی که این موجودات را به محیط پرورش گاهی انتقال می دهیم بایستی برای تغذیه آنها فکری کرد. در تمامی کشورهای پیشرفته اروپایی و آمریکا از خون پستانداران که گرم است برای تغذیه زالوی طبی استفاده می شود. به این منظور نیز مراکزی برای فروش خون در نظر گرفته شده است. در ایران نیز فروش خون گوسفند و استب برای تولید انجام می گردد.

قیمت فروش خون برای تولید زالوها

همانطور که اشاره شد فروش خون برای تولید زالو در ایران انجام می شود. قیمت فروش خون در فروشگاه ها متفاوت است. اما خونی که دفیبرینه شده باشد و ارزش غذایی خوبی داشته باشد بهترین نتیجه را در تولید و تکثیر حاصل می نماید. این خون در شرایط کاملا کنترل شده و استریل گرفته می شود. یعنی از هر گونه آلودگی و لختگی به دور خواهد بود. اما اگر فروش خون استریل با مجوز باشد قیمت آن اندکی نیز افزایش می یابد. مرکز تخصصی زالو پلاس با راه اندازی خط تولید خون دفیبرینه مجوز دار در اصفهان توانسته است بهترین قیمت فروش خون در کشور را به بازار عرضه نماید. این خون از اصفهان قابل ارسال به سراسر کشور با بهترین قیمت می باشد.فروش خون

نحوه غذادهی به زالوهای طبی

علاوه بر تامین خون سالم بایستی شرایطی را برای زالوی طبی فراهم آورد تا بتواند به راحتی و در آرامش تغذیه خود را انجام دهد. مهمترین اصل در تکثیر و پرورش زالوی طبی تغذیه آن است که اگر به خوبی انجام شود می تواند بهترین بازدهی را داشته باشد. مراکز آموزشی به این منظور پیشنهاداتی را برای پرورش دهندگان تازه کار دارند. اما بهتر است اگر قصد تکثیر و پرورش را دارید از تجربه همکاران در این زمینه نیز استفاده نمایید. شیوه های نوین خوندهی باعث می شود سرعت در این کار افزایش یافته همچنین کیفیت کار بالاتر رود. به منظور دریافت اطلاعات بیشر در این زمینه می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.

علاوه بر تامین خون سالم بایستی شرایطی را برای زالوی طبی فراهم آورد تا بتواند به راحتی و در آرامش تغذیه خود را انجام دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.