تهیه غذای زالوی طبی در سال ۱۳۹۸ برای سراسر کشور

تهیه غذای زالوی طبی در سال ۱۳۹۸ برای سراسر کشور

تهیه غذای زالوی طبی

به عنوان یک پرورش دهنده بایستی بدانید زالوی طبی از چه طریق و به چه روشی تغذیه می شود. این جاندار بایستی با مواد غذایی مخصوص به خود که در یشتر موارد خون پیشنهاد می شود غذادهی شود. خون مواد مغذی فراوانی برای زالوها دارد همچنین در امر پرورش برای رشد آنها بسیار مفید خواهد بود. اما تهیه غذای زالوی طبی برای بسیاری از پرورش دهندگان این جاندار دشوار است. چرایی این مسئله نیز دلایل مختلفی دارد که اصلی ترین آنها آینن نامه هایی هستند که در این زمینه وجود دارد. خون امکان آلودی دارد همچنین می تواند باعث تلفات زالوها شود. این موارد در صورتی است که خون دچار مشکل باشد. اما اگر از خون سالم برای غذادهی به زالوهای سایز مختلف استفاده ود هیچ گونه تلفاتی به دنبال نخواهد داشت. پس بهتر است از مراکز معتبر برای تهیه این ماده حیاتی اقدام کنید.تهیه غذای زالوی طبی

مشخصات خون برای پرورش زالوی طبی

تا اینجای کار احتمالا متوجه این نشده اید که چه خونی مناسبتر است تا زالوها را با آن تغذیه کنیم.خون پستانداران برای زالوها در امر تولید یا تکثیر بالاترین کیفیت و بهره وری را به دنبال خواهد داشت. به ترتیب اسب، شتر، گاو و گوسفند بهترین منابع و گزینه برای تغذیه زالها هستند. در تهیه این خونها نباید اجازه داد تا آلودگی و میکروب وارد آنها شود. هر گونه آلودگی که به خون وارد شود می تواند نوعی بیماری را برای زالوی شما به همراه داشته باشد. پس دوباره تاکید می کنیم که تهیه غذای زالوی طبی را از مراکزی انجام دهید که در این زمینه تجربه کافی را داشته باشند. خون گوسفند امکان دارد کمی دارای بو باشد در زمان تغذیه، زالوها رغبتی به خوردن آن نداشته باشند. زالوها نسبت به بوها حساسیت از خود نشان خواهند داد.

مرجع تهیه غذای زالوی طبی

اگر امر پرورش زالوی طبی را با مجوزات لازم پیش ببرید مدارک را برای دریافت خون استریل دریافت خواهید کرد. اما این کار می تواند اندکی دشوار باشد. دشواری آن نیز بستگی به مدت زمان و هزینه ای که برای تهیه غذای زالوی طبی و مجوز آن بایستی دریافت خواهید کرد. به میزان محدود زالو پلاس این امکان را دارد که برای پرورش دهندگان زالو از خون کشتارگاهی به سراسر کشور ارسال نماید. به این منظور می توانید با نماینده مرکز تخصصی زالوی طبی ایران زالو پلاس تماس حاصل فرمایید و میزان مورد نظر خود را استعلام نموده سپس سفارش خود را ثبت نمایید. ما سعی داریم در امر پرورش زالوی طبی سهولت کار را برای افراد جامعه به ارمغان بیاوریم.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *