توصیه های زالودرمانی برای تاثیر بهتر آنزیم زالوی طبی

توصیه های زالودرمانی برای تاثیر بهتر آنزیم زالوی طبی

توصیه های زالودرمانی

شاید بدانید که در قبل و بعد از زالودرمانی هم بایستی نکاتی را مد نظر قرار دهید که به آن توصیه های زالودرمانی می گویند. در صورتی که از زالوی خوب و در زمان مناسب همچنین رعایت توصیه های زالودرمانی همراه باشند بهترین مداوا را در رفع امراض خونی مشاهده خواهید کرد. در طب سنتی اگر عمل زالودرمانی همراه با فصد و حجامت که از اعمال یداوی به حساب می آیند بیشتر با هم انجام می شوند. تزریق بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی توسط بزاق زالو همراه با بیرون کشیدن خون آلوده به کمک این اعمال شلامت را در مدت زمان کوتاهی برای مبتلایان به بیماری های قلب و عروث به ارمغان خواهد آورد.

توصیه های زالودرمانی در پرهیزات

همانطور که اشاره شد قبل از زالو درمانی یا بعد از آن بایستی توصیه های زالودرمانی را مد نظر قرار داد. زمان خستگی یا گرسنگی و سیری مفرط بدترین زمان برای انجام این کار است. همچنین خوردن خوریکیهایی با مزاج سرد قبل از زالودرمانی توصیه نمی گردد. این توصیه ها به خاطر آن است که اولا جذب آنزیمها و فعالیت آن ها به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد. ثانیا از بروز مشکل در هنگام یا بعد از عمل ِشیری به عمل بیاید. همچنین بعد از آن نیز بایستی تا حداقل ۸ ساعت به صورت متلق استحرات داشت و هیچگونه استرس یا فعالیت شدید بدنی انجام نداد.توصیه های زالودرمانی

بهترین نوع زالوی برای زالودرمانی

بهترین نوع زالوی طبی در ایران را با نام هیرودو اورینتالیس می شناسند. البته گونه های دیگری نیز وجود دارند که دو نوع از پرمصرف ترین آنها هیرودو اورینتالیس و هیرودو وربانا نام دارند. از لحاظ کیفیت و تعداد آنزیم اورینتالیس و مدیسینالیس شبیه به همدیگر هستند و در یک رده نزدیک قرار می گیرند. اما وربانا که بیشتر وارداتی ترکیه و صید این کشور است علاوه بر کیفیت پایینتر می تواند ناقل بیماری نیز باشد. شرایط نگهداری و انتقال این نژاد به ایران بسیار نامناسب و خطرناک می باشد و استفاده از آن در زالو درمانی توصیه نمی شود. برای دریافت بهترین زالوی طبی ایران می توانید از طریق این مرکز تخصصی اقدام نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *