جای زخم زالو طبی و رفع آن با رعایت اصول زالودرمانی

جای زخم زالو طبی و رفع آن با رعایت اصول زالودرمانی

جای زخم زالو طبی

انجام زالو درمانی برای درمان بسیاری از امراض مرتبط با خون مفید است. می توان با ساتفاده از این جاندار مشلات خون که حادترین آن ها سکته های قلبی و مغزی است را کنترل یا مداوا نمود. اما برخی افراد به دلیل اینکه جای زخم زالو طبی بر پوست باقی می ماند یا ترش از زالو درمانی و حتی نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه از انجام این عمل گریزانند. تا به حال هیچگونه عوارضی از زالودرمانی گزارش نشده است و می توان به صورت کاملا طبیعی برای رفع لخته های خونی، جوش های صورت، کاهش قند خون و غلظت خون و … از این جاندار کمک گرفت. در مورد جای زخم زالو طبی نیز بایستی گفت در صورت استفاده از زالوهای کوچتر هیچگونه اثری در پوست باقی نخواهد ماند.

رفع جای زخم زالو طبی

همانطور که اشاره شد برخی افراد به دلیل جای زخم زالو و باقی ماندن آن از انجام این عمل گریزانند. بایستی گفت پس از از زالو درمانی امکان دارد تا حدود ۱۰ ساعت از جای زخم زالوی طبی خونروی جزئی وجود داشته باشد. یکی از دلایلی که باعث می شود جای زخم زالوی طبی از بین برود و بر جا نماند همین نکته است. خونی که از این نقطه در مدت زمان مشخص به بیرون درز می کند به هیچ عنوان نباید جلوگیری نمود چرا که باعث می گردد زخم به مرور زمان شسته شد و هیچگونه مواد میکروبی که سبب به جا ماندن جای زخم می شود بر جا نماند. همچنین در حد امکان سعی کنید تا بهبودی نسبی جای زخم از بازی کردن با جای زخم زالو پرهیز نمایید. در این صورت در مدت زمان کوتاهی این ثر از بین می رود.جای زخم زالو

استفاده از محیط و زالوی بهداشتی

یکی دیگر از مواردی که سبب می گردد اثر زالودرمانی به صورت کامل از بین برود استفاده از زالوی بهداشتی و مکان یا شرایط ایمن و بهداشتی برای زالودرمانی می باشد. زالوهای آلوده می توانند ناقل بسیار خوبی برای انتقال میروب و باکتری به بدن یا پوست باشند. به همین دلیل بهتر است این جاندار را از طریق مرکزی معتبر خریداری نمایید یا انحام عمل حساس آن را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی در سایز های مختلف و نژاد های گوناگون فعالیت می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات همچنین ثبت سفارش می توانید از طریق نماینده ما ارتباط بگیرید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *