درمان جای زخم زالو طبی بعد از زالودرمانی

درمان جای زخم زالو طبی بعد از زالودرمانی

درمان جای زخم زالو طبی

اگرتا به حال از زالوی طبی به منظور درمان استفاده کرده باشید حتما با جای زخم کوچکی که بعد از آن تا چند روز باقی می ماند آشنا هستید. اما اگر خیر باید بدانید که پس از انجام عمل زالودرمانی به دلیل مکشی که زالو انجام می دهد جای زخم بسیار ریزی از آن برجا خواهد ماند که بستگی به سایز زالو نیز دارد. معمولا برای صورت و نقاط حساس بدن از زالوهای کوچکتر استفاده می شود تا اثری کمتر داشته باشد. اما برخی افرادبا نگرانی به دنبال درمان جای زخم زالو هستند. پس از زالودرمانی تا حدود ۱۰ ساعت خونروی به کنید انجام می شود ک نباید از آن جلوگیری کرد. یکی از دلایل خونروی پس از درمان همین درمان جای زخم زالو است تا اثری از آن در پوست باقی نماند.

بهترین روش درمان درمان جای زخم زالو

بهتر است برای درمان جای زخم زالو طبی از روش های شیمیایی استفاده نکنید و در حد امکان از رسیدن آب به زخم در ساعات اولیه نیز خودداری به عمل آورید. اما اگر خونروی بیش از ۱۶ ساعت به طول انجامید بایستی با استفاده از داروهای گیاهی به درمان جای زخم زالو پرداخت. البته جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که در مدت زمان بسیار کوتاهی این خونروی قطع خواهد شد. یکی از دیگر دلایلی که خون از زخم تا چند ساعت بیرون می آید آنزیم های ضد انعقاد بسیار قوی است که زالو به رگها تزریق نموده است. این آنزیم ها سبب می گردد گردش خون در عروق تا حدود بسیار زیادی افزایش یابد و روانتر شود. همچنین عروق گشادتر می شوند تا لخته های خونی و رسوبات به راحتی از بین بروند.درمان جای زخم زالو

استفاده از بانداژ برای زخم

استفاده از گاز استریل و بانداژ بدون داروهای شیمایی برای جلوگیری از خونریزی بلامانع می باشد. اما بایستی به صورتی روی زخم را بانداژ نمود که فشار روی آن نباشد و فقط جلوگیری از پخش خون در فضای بیشتر را بازداری نماید. طبق دستورات طب سنتی اگر بتوان فصد، زالودرمانی و حجامت را به عنوان مکل هم انجام داد از سلامت بیشتری برخوردار خواهید شد. زالو علاوه بر اینکه خون آلوده را از اعماق سیاهرگ به بیرون می کشد بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی را به رگها وارد می نماید. این آنزیم ها به عنوان قوی ترین و طبیعی ترین ماده ضد انعقاد در طبیعت هستند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *