زالو درمانی دیابت با زالوی طبی و دفع خطر قطع عضو

زالو درمانی دیابت با زالوی طبی و دفع خطر قطع عضو

زالو درمانی دیابت و امراض خونی

پیشرفت دیابت و رسیدگی نکردن به آن می توانید مشکلات زیادی را به وجود بیاورد. یی از بزرگترین و غم انگیز ترین این مشکلات قطع عضو است که در بسیاری از موارد حتی به مرگ نیز منتهی خواهد شد. اما زالو درمانی دیابت راه حلی بسیار مناسب برای رفع این مشکل خونی مباشد. زمانی که غلظت خون بالا می رود با انجام زالو درمانی دیابت آنزیم هایی به خون ورود پیدا می کنند که خاصیت ضد انعقادی بسیار قوی دارند. زالو علاوه بر مکیدن خون غلیظ و آلوده همزمان این آنزیم ها را به داخل عروق تزریق می نماید. از مهمترین و تاثیر گذار ترین این آنزیم ها می شود به هیرودین و هیستامین اشاره نمود.

چگونگی انجام زالو درمانی دیابت

همانطور که اشاره شد زمانی که غلظت خون بالا می رود ریدن خون به عروق با مشکل مواجه می شود. بافت ها و اندامی که تهدید بسیاری در دیبات دچار آنها می شود انگشتان دست و پا، چشم و بافت های حساس دارای مویرگ زیاد است. نمی توان به راحتی با داروها این مویرگ های مسدو شده را بازگشایی نمود. اما زمانی که آنزیم های زالوی طبی به خون وارد می شوند به راحتی به تمامی نقاط حتی مویرگ ها نفوذ پیدا خواهند کرد. پس می توان با زالو درمانی دیابت از قطع عضو یا مرگ افراد مبتلا جلوگیری به عمل آورد. دوره درمان به واسطه زالوی طبی زیاد نیست و شاید بتوان در مدت زمان یک ماه با تعداد مشخصی زالو به طور کلی خطر را پشت سر گذاشت.زالو درمانی دیابت

تاثیر واقعی زالو درمانی دیابت

تحقیقات نشان داده است آنزیم های موجود در بزاق زالو می تواند به صورت کاملا طبیعی با هزینه کم و بدون عوارض بیماران دیابتی که در معرض قطع عضو قرار دارند مداوا نماید.  زمانی که مواد موجود در بزاق زالو به رگها وارد می شوند علاوه بر رقیق نمودن خون و برطرف شدن لخته های خونی رگها نیز گشاد تر می شوند. با گشادتر شئن رگها فشار از روی قلب برداشته می شود و اگر فرد در معرض خطر سکته نیز باشد این مشکل نیز برطرف خواهد شد. در آخرین تحقیق انجام شده پای یک زن ۶۰ ساله یونانی که در مرحله قطع شدن قرار گرفته بود با تعداد ۳۰ زالو به راحتی برگشت کرده و سالم ماند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *