زالو درمانی طب سنتی ایرانی با زالوی طبی

زالو درمانی طب سنتی ایرانی با زالوی طبی

زالو درمانی طب سنتیزالو درمانی طب سنتی

شاید شما هم زالوی طبی را بر اساس لعن و نفرینهایی که در زبان عامیانه وجود دارد می شناسد. زالو موجودی لزج، خونخوار و چسبنده از خانواده کرمهای حلقوی است. بیشتر افرادی که برای بهره کشی از دیگران استفاده می کنند را زالو صفت میگویند. اما آیا این شناخت صحیحی از زالوی طبی است؟ قطعا خیر. چرا که حداقل در تاریخ زالو درمانی طب سنتی می توانیم ببینیم کهداین جاندار چه خدماتی به انسان کرده است. زالو درمانی طب سنتی ایرانی قدمت دیرینه ای دارد. با کمک زالو درمانی طب سنتی امراضی که مربوط به خون هستند تا حدود بسیار زیادی قابل درمان می باشند. از جمله مشکلاتی که می توان به راحتی با استفاده از زالوی طبی مداوا کرد امراض قلب و عروق است.

قدمت زالو درمانی طب سنتی ایرانی

کشورهایی با تمدن فرهنگی از جمله ایران در زمینه های مختلفی پیشرو بوده اند که از جمله آنها می شود طب سنتی است. حکیم ابوعلی سینا به طور واضح در کتب خود از زالو درمانی طب سنتی همچنین انواع زالوها سخن به میان آورده است. همچنین نام برخی از بیماری هایی که در آن زمان با استفاده از زالوی طبی بهبود می یافته اند را ذکر فرموده اند. اما دقیقا نمی توان گفت که اولین استفاده انسان در دنیا و ایران از زالو برای درمان به چه تاریخی باز می گردد. اکنون با گذشت سالیان دراز از عمر زالو درمانی طب سنتی به صورت علمی بر روی آن تحقیقاتی به عمل آمده است. بسیاری از کشورهای اروپایی و پیشرفته نیز مراکز تخقیقاتی و تولیدی بسیاری در مورد پرورش زالوهای طبی را بوجود آورده اند.

آموزش زالو درمانی

استفاده از زالوی طبی در پزشکی نوین می تواند بسیار مفید باشد. زمانی که پیوند عضوی صوت می پذیرد این جاندار با تزریق بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی سبب می گردد عملی موفقیت آمیزتر حاصل گردد. هیرودین و هیستامین از جمله معروفترین آنزیمهایی هستند که می توانند به روانتر شدن جریان خون در عروق کمک کنند. علم زالو درمانی هم اکنون در کشور مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته است. بسیاری از علاقه مندان به رشته های مختلف طب سنتی می توانند در این مکتب فعالیت نمایند. برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن امر زالو درمانی را به انجام برسانید بایستی در این زمینه تحقیقاتی به عمل بیاورد و کسب علم نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *