مضرات زالو درمانی طب سنتی با زالوی طبی

مضرات زالو درمانی طب سنتی با زالوی طبی

مضرات زالو درمانی

مضرات زالو درمانی طب سنتی

زالو درمانی، فصد . حجامت در طب سنتی ایرانی مکمل همدیگر هستدن. تا کنون مضرات زالو درمانی شامل حال افراد زیادی نشده است و در صورت بروز مشکلات نیز به سرعت رفع می گردد. این جاندار بی از ۱۰۰ نوع آنزیم دارد که به راحتی می تواند مشکلات زیادی از خون را برطرف نماید. از جمله بیماری هایی که به علت مضرات زالو درمانی توصیه می گردد از زالوی طبی استفاده نشود سرطان و تالاسمی می باشد. در این بیماران چونکه زالو آنزیمهای فوق العاده قوی برای ضد انعقادی خون را دارا می باشد نمی توان از زالو درمانی استفاده کرد. همچنین اگر دارای کمخونی هستید نمی توانید از زالو درمانی بهره زیادی بگیرید.

توصیه هایی برای دوری از مضرات زالو درمانی

برای اینکه از مضرات زالو درمانی در امان بمانید بایستی تمامی آداب آن که شبیه به آداب حجامت است را رعایت نمایید. یکی از این آداب پرخوری یا گرسنگی در قبل از زالو درمانی می باشد. دیگر آنکه بهتر است در دوران بارداری از زالو درمانی استفاده نکرد. اگر شما بتوانید تمامی آدابی که در زالو درمانی یا حجامت و فصد وجود دارد بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد. برای اینکه مشکلی در زالو درمانی شما به وجود نیاید بهتر است این کار را به پزشکی ماهر بسپارید. درست است که زالوی طبی موجودی باهوش است و می تواند رگهای خون آلوده در بدن را بیابد اما بهتر است برای جلوگیری از مضرات زالو درمانی این کار را به پزشک بسپارید.

قدمت زالو درمانی

شاید اطلاعات کافی در ورد زالو درمانی و خواص آن نداشته باشید که این نکته به دلیل ک.تاهی در امور آموزش نسبت به زالو طبی می باشد. اما بهتر است اطلاعاتی در زمینه روش های طب سنتی به خصوص زالو درمانی کسب نمایید. این روش از زمان های دور و تقریبا از زمان پیوستن انسان به دوران مدرنیته با وی همراه بوده است. آنزیم های پروتئینی فوق العاده قوی در بزاق زالو طبی سبب می گردد مشکلات خونی به راحتی مداوا گردند. درمان امراضی همچون مشکلات قلب و عروق، انواع سردردها و در کل مشکلاتی که به خون ربط داشته باشد با زالو درمانی به راحتی و با هزینه بسیار اندک امکان پذیر است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *