هزینه زالودرمانی و انداختن زالوی طبی

هزینه زالودرمانی و انداختن زالوی طبی

هزینه زالودرمانی

کشور ایران به عنوان یکی از پیشتازان در زمینه های مختلف بوده است. طبابت و پزشکی از جمله این کارهاست. زالودرمانی به عنوان بهترین و موثرترین روش درمانی در درمان امراض خونی بوده است که اکنون نیز به صورت بهداشتی و تخصصی انجام می پذیرد. اما اینکه برتری این عمل را نسبت به روش های درمانی پر هزینه و دردناک در پزشکی نوین اثبات  کرده وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید است. آنزیم های از جمله هیرودین و هیستامین که با هزینه بسیار کم در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت. هزینه زالودرمانی در کشور ایران بسیار پایینتر از هزینه زالودرمانی در کشور های پیشرفته است.

استعلام هزینه زالودرمانی

همانطور که می دانید برای هر بیماری دارویی خاص با دوز مشخص تجویز می گردد. در استفاده از زالوی طبی برای مشکلات مختلف نیز تعداد و سایزهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای برآورد هزینه زالودرمانی نیاز است که حتما به یک پزشک مراجعه نمایید. در سال ۱۳۹۶ بهمن ماه هزینه ای که برای هر زالو دریافت می گردد بین ۹ تا ۲۰ هزار تومان می باشد و همانطور که اشاره شد بستگی به عوامل زیادی دارد. اما این نکته را در نظر بگیرید که با مبلغی بسیار اندک علاوه بر اینکه آلودگی های خون توسط زالو مکیده می شود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید به خون تزریق می گردد.هزینه زالودرمانی

قیمت زالو طبی

زالوی طبی در ایران چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته و مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر افزایش تقاضا در زمینه زالو طبی افزایش تولید هم همواره همراه بوده است. اما قیمت زالو طبی در فصول مختلف سال متفاوت است. در بهار و تابستان کمترین قیمت و در زمستان و پاییز بیشترین قیمت از آن را شاهد خواهیم بود. اما در مرکز تخصصی زالو پلاس به دلیل تولیدات داخلی و عرضه مستقیم آن به بازار توانسته ایم کیفیت بالایی از آن را ارائه نماییم برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات و نحوه ثبت سفارش می توانید با مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *