شرایط پرورش زالو طبی نژاد هیرودومدیسینالیس در خانه

شرایط پرورش زالو طبی نژاد هیرودومدیسینالیس در خانه

شرایط پرورش زالو

شرایط پرورش زالو طبی در خانه

یکی از مشاغلی که می توان آن را با هزینه اندک راه اندازی کرد و می تواند سود خوبی داشته باشد پرورش زالوی طبی می باشد. شرایط پرورش زالو طبی در خانه زیاد سخت نیست و می توان تعدادی از آنها را به صورت آزمایشی نیز به تولید و پرورش رسانید. یکی از شرایط پرورش زالو در خانه تامین آب تمیز برای این کار است که می توان با آب شهری نیز پرورش زالو را انجام داد. فقط بایستی آب را به آبی تبدیل کرد که زالو ها به راحتی در آن زندگی می کنند و دچار تلفات نمی شوند.

بهترین شرایط پرورش زالو

برای اینکه بتوان شرایط پرورش زالو را به بهترین نحو پیاده سازی کرد بایستی محیطی را فراهم آورد که زالو به صورت مطلق احساس آرامش نماید. یعنی اینکه از هر لحاظ احساس کند که می توان تولید مثل و زندگی خوبی را در این محیط به انجام برساند. شرایط پرورش زالو زیاد سخت نیست اما بایستی به طور کامل ۀنرا را رعایت کرد تا در پرورش به موفقیت رسید. از جمله شرایط پرورش زالو می توان به غذادهی، کاهش استرس شکار، تنظیم نور، دما و رطوبت همچنین تامین سبزی برای زیستگاه مصنوعی آن اشاره نمود.

آموزش پرورش انواع زالوها در خانه

برای پرورش زالو در خانه یا محیط کوچک بایستی مراحل آموزشی را پشت سر گذاشت که شامل علم این کار به علاوه انجام کار عملی می باشد. اگر قصد راه اندازی فارم خانگی برای تولید زالوها را دارید بهتر از تعداد کم این کار را آغاز نمایید تا با تمامی مشکلات و نقات قوت آن به اندازه کافی آشنا گردید. در یک محیط خانگی می توان در حدود ۱۵۰۰۰ زالوی طبی را نیز تولید نمود و آماده عرضه به بازار کرد. مصرف روزانه زالوی طبی کشور چند ده برابر این تعداد نیز می تواند باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *