عوارض زالودرمانی و استفاده از زالوی طبی

عوارض زالودرمانی و استفاده از زالوی طبی

عوارض زالودرمانی در طب سنتی

همانطور که می دانید سه عمل یداوی حجامت، فصد و زالودرمانی دردرمان امراض خونی و مشکلات دیگر بسیار تاثیر گذار هساند. اما در برخی افراد نگرانی هایی بابت عوارض زالودرمانی وجود دارد که با آشنایی بیشتر با این جاندار می توانند بر این ترس خود غلبه نمایند. چندین سال است که زالودرمانی در کل دنیا در حال انجام می باشد. تاریخچه زالو درمانی به صورت دقیق مشخص نیست اما ایران، مصر، یونان و چین از دیرباز جزء پیشتازان زالو درمانی بوده اند. هم اکنون نیز کشور های اروپایی به سمت استفاده از زالوی طبی در بیشتر موارد پزشکی نوین هستند. پس می توان گفت عوارض زالودرمانی حاد نیست و در صورت بروز نیز به سرعت رفع می شوند.

بیشترین موارد عوارض زالودرمانی

عمده مشکلاتی که برای شخص تحت درمان با زالوی طبی بروز می نماید ضعف بدنی و خارش یا التهاب پوست است. عوارض زالودرمانی بسیار کم است اما با رعایت کردن اصول به هیچ عنوان مشکلی برا فرد به وجود نخواهد آمد. هم چنین اگر از زالوی آلوده استفاده شود امکان دارد مشکلات باکتریایی که درمان قطعی نیز برای آن وجود ندارد پیش روی فرد باشد. بهتر است برای در امان ماندن از عوارض زالودرمانی ابتدا از زالوی مطمئن و مرکزی معتبر برای زالو درمانی سپس رعایت شرایط و اصول بهره بگیرید. زالوها انواع مختلفی دارند و تشخیص نوع سمیم و نامرغوب برای افراد تازه کار اندکی دشوار می باشد. برای همین اگر بتوانید زالوی ورد نیاز خود را از مرکزی معتبر تهیه نمایید با اطمینان خاطر می شود آن را استفاده نمود.عوارض زالودرمانی

بهترین زالوی طبی برای پیشگیری از عوارض زالودرمانی

نژادهای مختلفی از زالوها در ایران مورد معامله قرار می گیرند. ۳ نوع برتر آنها به ترتیب هیرودو اورینتالیس، هیرودو مدیسینالیس و هیرودو وربانا نام گذاری شده اند. در ایران نژاد اول زیستگاهی اصیل دارد که بیشتر در شمال شرق کشور است. استفاده از این نوع زالو علاوه بر کیفیت بالای آنزیم تسریع در درمان را به همراه دارد. زالوی وربانا واراداتی به حساب می آید و به دلیل شرایط بد حمل و نقل همچنین صیدی بودن در مناطق آلوده ترکیه امکان عوارض زالودرمانی را افزایش خواهد داد. زالو پلاس به صورت تخصصی در زمنه انواع زالوهای طبی فعالیت می نماید. شما عزیزان می توانید به منظور خریداری انواع مختلف زالوها با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *