مشاوره راه اندازی فارم پرورش زالو طبی خانگی

مشاوره راه اندازی فارم پرورش زالو طبی خانگی

پرورش زالو طبی خانگیپرورش زالو طبی خانگی

در سالهای اخیر خوشبختانه گرایش افراد جامعه ایرانی به سمت استفاده از روشهای سنتی درمان افزایش یافته است. یکی از شاخه های پر طرفدار در طب سنتی زالو درمانی می باشد. استفاده از زالوها می تواند بسیاری از امراض خونی را به واسطه وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم بهبود بخشد. میزان مصرف زیاد زالو در ایران دلیل خوبی برای پرورش زالو طبی خانگی و صنعتی دارد. در روشهای صنعتی معمولا زالوها با تعداد بالای ۱۰ هزار قطعه به تولید انبوه می رسند. اما در پرورش زالو طبی خانگی تعداد اندک با هزینه و تجهیزات معمولی قابل تولید هستند. پس می توان به پرورش زالو طبی خانگی به عنوان یک شغل با درآمد بالا اندیشید.

فروش تجهیزات پرورش زالو طبی خانگی

عاملی که می تواند شغل پرورش زالو طبی خانگی را محبوب کند نیاز به سرمایه اندک برای راه اندازی است. تجهیزاتی که برای پرورش زالو طبی هانگی مورد نیاز است زیاد گران نیست. می اوان از ظروف پلاستیکی یا شیشه ای ۱۰ لیتری یا آکواریوم های خانگی برای این منظور استفاده کرد. همچنین اگر دستگاه تصفیه آبی وجود داشته باشد هزینه ای که برای آب پرداخت می کنید را به ۱ چهارم یا نصف تبدیل می کند. تنها با حدود ۱۵ میلیون تومان می توان زالوی طبی را در خانه پرورش داد و در زمان مناسب با قیمت خوب به فروش رسانید. برای خرید تجهیزات پرورش زالو طبی از هر نقطه ایران می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

سود اقتصادی پرورش زالو طبی 

در ایران امکانات و اقلیم مناسب برای تولید و تکثیر زالو طبی فراهم است. برای اینکه بتوان در خانه پرورش زالو طبی را انجام داد نیاز به هزینه زیادی نیست. تجهیزات ارزان قیمت به علاوه دروه زمانی کوتاه برگشت سرمایه از سودهای پرورش این جاندار است. اگر قصد راه اندازی کسب و کاری مفید با سود دهی بالا دارید بهتر است ابتدا آموزش سپس به کسب تجربه بپردازید. در این صورت به یک پرورش دهنده زالو طبی با تعداد بالا تبدیل خواهید شد. البته به مانند تمامی تولیدات دیگر، پرورش زالو طبی نیز سختی هایی در بر دارد که در طول دوران پرورش تجربه و علم به کمک شما خواهند آمد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *