اشتغال پرورش زالو طبی کار پرسود و کم هزینه

اشتغال پرورش زالو طبی کار پرسود و کم هزینه

اشتغال پرورش زالو طبی

امروزه بنا به دلایل مختلف که یکی از آنها پیشرفت  با سرعت بالا در زمینه علم است برخی از شغل ها در معرض نابودی قرار گرفته اند. اما شغل های نوین بایستی جایگزین کارهایی شوند که به رودی از بین خواهند رفت. اشتغال پرورش زالو طبی یکی از مواردی است که در ایران می توان آن را در هر نقطه ای به انجام رسانید. برای اینکه بتوان در این زمینه فعالیت کرد نیاز به سرمایه زیادی نیست و می توان با مبالغ پایین نیز به اشتغال پرورش زالو طبی حتی در منزل نیز پرداخت. اما مهم است که با علم وارد این مبحث شوید تا ضریب موفقیت خود را بالتر برده همچنین در صورت بروز مشکل بتوانید در جایگاه مدیریتی آن را کنترل کنید.

سرمایه اولیه اشتغال پرورش زالو طبی

همانطور که اشاره شد با حداقل سرمایه نیز می توان به امر اشتغال پرورش زالو طبی پرداخت اما بایستی واقع بینانه با این شغل روبرو شد تا آن را بهتر درک کرد. می توان با پنج می لیون تومان نیز تعداد محدودی زالوی طبی را خریداری نمود و آنها را در منزل یا حتی آکواریوم خانگی نگهداری کرد. اما بایستی گفت در این مقیاس نمی توان منتظر سود اقتصادی بود و فقط بایستی برای کسب تجربه با این سرمایه صرف زمان کرد. به صورت معقول برای اشتغال پرورش زالو طبی که سود اقتصادی داشته باشد نیاز به ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان سرماییه همراه با ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع مکان می باشد. در این محیط با این سرمایه می توان تعداد ۱۰٫۰۰۰ لارو یا ۲٫۰۰۰ قطعمه مولد را نگهداری کرد به منظور تکثیر یا پرورش زالو.

اشتغال پرورش زالو

شناخت انواع زالوهای پرورشی

در ایران ۳ نمونه زالو برای مصارف درمانی وجود دارد. این سه نمونه را با نام های علمی هیرودو مدیسینالیس، هیرودو اورینتالیس و هیرودو وربانا شناسایی می کنند. بهتر است از ۲ نمونه ایرانی مدیسینالسی و اورینتالیس رای پرورش استفاده نمایید. چرا که زالوی وربانا وارداتی بوده و علاوه بر تاثیر کم مشتری کمتری در زمان فروش دارد.دلیل کمبود مشتری برای زالوی وربانا آن است که بیشتر پزشکان از نژاد این جاندار اطلاع دارند و بیشتر به دنبال زالوی هیرودو اورینتالیس ایرانی یا مدیسینالیس هستند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *