تولید مثل زالو طبی در محیط خانگی

تولید مثل زالو طبی در محیط خانگی

تولید مثل زالو طبی

حدود ۶۵۰ نوع زالو در سراسر دنیا کشف شده که برخی در خشکی و برخی دیگر در آب زندگی می کنند. البته زالوهایی که به منظور درمان مورد استفاده قرار می گیرند زیاد نیستند و اغلب هم در آب زیستگاه دارند. اما زالوی طبی را به عنوان یک آبزی می شناسند که می توان در محیط خانگی نیز آن را تولید کرد و پرورش داد. تولید مثل زالو طبی در منزل هزینه زیادی ندارد و به راحتی در مدت زمان کوتاه با هزینه اندک می توان به سود اقتصادی رسید. البته منظور از تولید مثل زالو طبی در منزل این نیست که تعداد کم هم می تواند سود زیاد داشته باشد. بایستی در این زمینه فعالیت کرد تا کار را گسترش داد و در منزل به ۱۰۰۰۰ قطعه لارو دست یافت.

روش های تولید مثل زالو طبی

زالو در طبیعت در محیط های طبیعی مرطوب مانند باتلاق یا جنگل زندگی می کند. پس بایستی برای تولید مثل زالو طبی به صورت مصنوعی محیطی فراهم شود که شبیه به زیستگاه آن باشد. برای انکه شرایط ایده آل برای پرورش و تولید مثل زالو طبی در محیط های مصنوعی فراهم شود بایستی دما، آب، رطوبت و استرس ها را کنترل کرد. اگر زالو طبی در پرورش احساس آرامش داشته باشد بیشترین رشد و هچنین تولید مثل را انجام خواهد داد. به تازگی بسترهایی که برای زالوها ساخته می شود امکان بازدهی تا نسبت ۶۰ به یک را هم داشته است. بهتر است برای اینکه بتوانید راحت تر امور پرورش زالو را به انجام برسانید آموزش های هر چند کوتاه در این زمینه را پشت سر بگذارید.

تولید مثل زالو طبی

آموزش پرورش زالوی طبی

به منظور آموزش پرورش زالوی طبی در محیط های صنعتی و تعداد انبوه بایستی نکاتی را رعایت کرد که هم به صورت تجربی و هم آموزشی فرد می تواند آنها را کسب نماید. آموزشگاه های زیادی در ایران به منظور آموزش پرورش زالوی طبی وجود دارد که از طریق آنها می شود اطلاعات اولیه در زمینه پرورش زالوی طبی را کسب نمود. همچنین از طریق همین وبگاه و مطالعه صفحات مختلف آن اطلاعات بسیار قوی و مناسبی برای آموزش و یادگیری این کار در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *