خرید تجهیزات پرورش زالو طبی برای فارم خانگی

خرید تجهیزات پرورش زالو طبی برای فارم خانگی

خرید تجهیزات پرورش زالو طبی

در کشور ما به دلیل وجود اقلیم های متفاوت آب و هوایی امکان پرورش انواع آبزیان وجود دارد. اما کم هزینه ترین و تقریبا آسان ترین آبزی که می توان به صورت خانگی نیز آن را به تولید انبوه رسانید زالوی طبی می باشد. این جاندار در موارد پزشکی زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که تا ۹۰ درصد مشکلات خونی را نیز برطرف خواهد کرد. اما هزینه ای که برای راه اندازی فارم خانگی باید در نظر گرفته شود تقسیم به دو بخش خواهد شد که یکی خرید تجهیزات پرورش زالو و دیگری خرید زالو در مرحله اول است. خرید تجهیزات پرورش زالو تقریبا نیمی از سرمایه برای راه اندازی فارم خانگی ۱۰۰۰۰ قطعه لارو را نیاز دارد.

قیمت خرید تجهیزات پرورش زالو

همانطور که اشاره شد خرید تجهیزات پرورش زالو به سرمایه زیادی نیاز ندارد چرا که از ابتدایی ترین وسایل می توان برای پرورش زالوی طبی استفاده کرد. خرید تجهیزات پرورش زالو شامل ظروف نگهداری زالو، همچنین تجهیزاتی مانند مخرن آب، دستگاه تصفیه آب، اتصالات و قفسه بندی است. البته خرید تجهیزات پرورش زالو یک مرتبه اتفاق می افتد و تمامی وسایل برای شما باقی خواهد ماند. همچنین برای خریداری زالو یک بار پول پرداخت می شود و دفعات بعدی در صورت تکثیر با استفاده از زالوهای مولد خود می توانید بهترین زالویطبی را به بازار عرضه نمایید.خرید تجهیزات پرورش زالو

مکان مناسب برای راه اندازی فارم پرورش زالوی طبی

تقریبا در تمام استان های کشور می توان برای پرورش زالوی طبی اقدام کرد و به عنوان یک کارآفرین به درامد رسید. اما برای اینکه بتوان به بازدهی بیشتری از پرورش زالوی طبی رسید بایستی مکانی را برای زیست زالوها فراهم آورد. برای تکثیر ۲۰۰۰ قطعه مولد یا ۱۰۰۰۰ قطعه لارو می محیطی سرپوشیده از ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع نیاز دارید. البته بایستی هم از ارتفاع و هم سطح برای امور پرورش استفاده کنید. استفاده بهیه از فضای فارم پرورشی بیشترین بازدهی با هزینه کم را برای پرورش دهنده به همراه خواهد داشت. به منظور دریافت اطلاعات در زمینه زالوی طبی می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *