درمان بوی تعفن در فارم پرورش زالو طبی

درمان بوی تعفن در فارم پرورش زالو طبی

فارم پرورش زالو طبیفارم پرورش زالو طبی

منظور از فارم پرورش زالو طبی محیطی است که برای زندگی زالو به شکل صنعتی یا مصنوعی بوجود آمده است. این جاندار در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد برای تولید قرار گرفته است. بهترین نژاد به منظور تکثیر زالو های طبی گونه هیرودومدیسینالیس می باشد. با تجهیزات کم و سرمایه اندک می توان فارم پرورش زالو طبی ده هزار قطعه ای را راه اندازی نمود. اما برای اینکه در این کار به شمکلی بر نخورید یا در صورت مشاهده مشکلات در فارم به سرعت عکس العمل نشان دهید بهتر است در مرکزی معتبر آموزش لازم را پشت سر بگذارید. صنعت زالوی طبی در دهه گذشته به سرعت رو به پیشرفت می باشد.

بیماری و ایجاد بوی تعفن در فارم پرورش زالو طبی

در زمان پرورش می توان گفت تقریبا اجتناب ناپذیر است که به بیماری های زالو برخورد نکنید. مگر اینکه تمام اصول را به دقت رعایت کرده و فارم پرورش زالو طبی خود را به خوبی مدیریت کنید. امکان دارد در زمان ورود شما به محیط فارم بوی تعفن به دلیل تلفات زالو بر اثر برخی بیماری ها به مشام برسد. بهتر است هرچه سریعتر زالوهای تلف شده را از بقیه زالوهای سالم تفکیک نمایید. در صورت امکان تمامی زالوهای بیمار را به خارج از فارم انتقال دهید. اگر برای شما این امکان وجود دارد که آب را به سرعت با آبی پاکیزه و تازه تعویض نمایید حتما این کار را انجام دهید. سپس باید به رفع مشکل موجود و د اصل برطرف کردن بیماری زالوی طبی اقدام نمایید.

درمان بیماری زالو طبی

برای اینکه پرورش دهنده خوبی باشید و بتوانید فارم پرورش زالو طبی خود را به خوبی مدیرست کنید بهتر است در زمان مناسب بهترین عکس العمل را نشان دهید. داشتن علم پرورش در این زمینه می تواند کمک بسیاری به شما برساند. اگر زالوها را بشناسید و با رفتار آنها آشنا شوید به راحتی تشخیص خواهید که فارم پرورش زالو طبی به چه مشکلی برخورد کرده است. بعضا استرس باعث بروز برخی مشکلات برای این جاندار خواهد شد. عامل اصلی که سریعا باید به آن رسیدگی شود آب ورودی به فارم است. اگر از آب شهری استفاده می کنید میتوانید مشکل را در مخزن آب خود جست و جو نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *