شروع پرورش زالو طبی به عنوان کسب و کار نوین

شروع پرورش زالو طبی به عنوان کسب و کار نوین

شروع پرورش زالو طبی

به دلیل افزایش جمعیت در دهه های شصت و هفتاد در ایران جمعیت کاری که اکنون در جامعه وجود دارد زیاد است و کاری که برای آنها وجود داشته باشد در دسترس نیست. اما ایشان می توانند با کارآفرینی هم برای خود و هم برای دیگران ایجاد اشتغال و درآمد نمایند. شاید از جمله افرادی باشید که به دنبال راه اندازی کسب و کار با روزی حلال خود باشید. شروع پرورش زالو طبی در ایران به دلیل وجود آب و هوای مناسب می تواند انتخاب خوبی باشد. علاوه بر اینکه شروع پرورش زالو طبی نیاز به سرمایه زیادی ندارد و می توان با اندکی پشتکار فارم چند هزار قطعه ای از زالوهای طبی در سایزهای مختلف را تولید و به بازار عرضه نمود.

سرمایه اولیه شروع پرورش زالو طبی

شاید این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که با چقدر سرمایه می توان برای شروع پرورش زالو طبی اقدام نمود و چه مراحلی باید برای این کار پشت سرگذاشته شود؟ می توان با ۵ تا ۱۰ میلیون شروع پرورش زالو طبی را استارت زد و در مدت زمان مشخصی کار را گسترش داد. اما در این زمینه بایستی سعی کرد در کار بهترین بود و با کسب علم و تجربه کافی همراه با پشتکار تعداد زالوها را افزایش داد و به سود اقتصادی بیشتری دست یافت. زالوی طبی با ضریب تکثیر خوبی که دارد می تواند توجیه اقتصادی مناسبی در زمینه پرورش یا تولید داشته باشد اما بهتر است پس از گذشت یک دوره حتما شروع به تکثیر را نیز در دستور کار قرار داد.

شروع پرورش زالو طبی

فروش زالوهای تولید شده

اصلی ترین دغدغه پروش دهندگان و تولید کنندگان زالوی طبی بحص فروش تولیدات خود است. اگر در مبحث کار تولیداتی، فروشی وجود نداشته باشد عملا آن تولید بدون معناست و نمی توان گذران زندگی و کار ایشان را فراهم نماید. برخی از مراکز نیز تحت عنوان خرید تضمینی از سود این عزیزان کاسته و با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت بازار زالوی تولیدی ایشان را پیش خرید می کنند. اما بایستی گفت بسته به فصل و زمان یا تعداد زالو قیمت های متفاتی دارد. به عنوان مثال در زمستان قیمت زالوها تقریبا دو برابر قیمت در تابستان می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *