عرضه خون پرورش زالو طبی در ایران با بهترین قیمت

عرضه خون پرورش زالو طبی در ایران با بهترین قیمت

عرضه خون پرورش زالو طبی

اگر در کار پرورش زالوی طبی باشید یا آموزش های آن را پشت سر گذاشته و قصد راه اندازی کار را دارید بایستی بدانید که مهمترین مرحله در این امر غذادهی این جاندار می باشد. در تمام دنیا به دلیل صرفه اقتصادی و رشد جاندار از خون پستانداران که گرم می باشد و مواد مغذی زیادی برای زالوها دارد استفاده می کنند. ایران نیز تا کنون از همین روند پیروی کرده است و از خون به منظور تغذیه زالوها استفاده می کند. اما برای بسیاری از افراد تهیه این ماده برای تغذیه دشوار است که مشکل آن به تازگی رفع شده است. عرضه خون پرورش زالو طبی به صورت دفیبرینه که کالما از لختگی به دور می باشد و امکان ارسال کاملا بهداشتی به تمام مناطق کشور را دارا است فراهم آمده.

شرایط عرضه خون پرورش زالو طبی

عرضه خون پرورش زالو طبی در انواع مختلفی صورت می پذیرد. البته منظور از این جمله آن است که از ۳ نوع می توان برای عرضه خون پرورش زالو ستفاده کرد که به ترتیب اسب، شتر و گووسفند خواهد بود. این موارد به سفارش مشتری تهیه می شود که بایستی حتما ۷۲ ساعت قبل از تحویل سفارش آماده سازی آن انجام گردد. عرضه خون پرورش زالو طبی در این مرکز بر اساس بهداشت و مجوز های بهداشتی است که مشتری می تواند پس از دریافت کدهای بهداشتی و پیگیری آنها اقدام به خریداری نماید. یکی از دیگر شرایط آن است که تعداد و محاسبه خون مورد نیاز توسط مشتری انجام پذیرد تا از هر گونه ساعبه ای جلوگیری به عمل بیاید. همچنین شرایط تغذیه بسیار مهم است و پرورش دهندگی باید به خوبی آن را رعایت نماید.عرضه خون پرورش زالو

بهترین خون برای تغذیه زالوی طبی

بهترین تغذیه برای زالوی طبی خون پستانداران به حساب می آید. اما بهترین خونی که برای پرورش زالوی طبی مناسب است و رشد سریع این جاندار را به همراه خواهد داشت خون اسب است. تهیه این خون برای افراد تازه کار و شاید برای برخی افراد با تجربه نیز دشوار است. دلایل آن نیز کمبود این جاندار به صورت طبیعی و ذبح نشدن است. اما در زالو پلاس عرضه خون پرورش زالو با بهترین کیفیت از اسب هایی جوان و با کیفیت گرفته می شود تا به بازار عرضه گردد. شاید اندکی قیمت این خون بالا باشد اما می توان از آن به منظور تغذیه لارو و کبریتی ها استفاده کرد تا هر چه سریعتر به بازدهی اقتصادی دست یافت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *