پرورش سنتی زالو طبی هیرودومدیسینالیس سود دهی بالا

پرورش سنتی زالو طبی هیرودومدیسینالیس سود دهی بالا

پرورش سنتی زالو طبی

زالو طبی هیرودومدیسینالیس

بیش از ۶۵۰ نوع زالو در سراسر دنیا زندگی می کنند که برخی در آب و بعضی هم در خشکی زندگی می کنند. اما در این میان تعداد محدودی به منظور استفاده پزشکی مورد توجه هستند. ۳ نژاد هیردومدیسنالیس، هیرودو اورینتالیس و هیرودو وربانا در ایران یافت می شوند. بهترین نژاد هم به منظور آنزیم و هم پرورش سنتی زالو طبی هیرودومدیسینالیس است. این نژاد را از رنگ پشت بدن همچنین زیر شکم و پهلوی آن به راحتی می توان تشخیص داد.

پرورش سنتی زالو طبی در خانه

برای تکثیر و پرورش سنتی زالو طبی در خانه نیاز به تجهیزات زیادی نیست و می توان در استخرهای شیشه ای یا پت های پلاستیکی این کار را انجام داد. در میان تمام انواع آبزیان  پرورش سنتی زالو طبی به راحتی امکان پذیر است و در آمد خوبی نیز خواهد داشت. این جاندار با ضریب تکثیر بالا سود دهی اقتصادی خوبی هم دارد اما برای فروش آن بایستی از قبل چاره جویی کرد. زالو پلاس به این منظور فعالیت می نماید و شما عزیزان در صورت داشتن زالو طبی می توانید فروش آن را به نماینده تخصصی ما اعلام نمایید.

آموزش پرورش سنتی زالو طبی

دوره های آموزش پرورش سنتی زالو طبی و صنعتی در مراکز زیادی انجام می شود که می توانید با گذراندن آنها بهترین علم را در این مورد به دست بیاورید. زمانی که مدیریرت یک سایت پرورشی به صورت علمی را کسب نمودید حالا وقت کسب تجربه است. برای این منظور بهترین کار شروع کار از تعداد کم برای پرورش سنتی زالو طبی است. این کار علاوه بر کسب تجربه بسیار مفید، در صورت از بین رفتن زالو ها ضرر اقتصادی زیادی را بر شما واترد نخواهد آورد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.