کسب در آمد از شغل پرورش زالو طبی در خانه

کسب در آمد از شغل پرورش زالو طبی در خانه

کسب در آمد از آبزیان و زالو

بر خلاف تصور ایران کشور بی آبی نیست و مشکل فقط تقسیم نشدن صحیح منابع آبی در سطح کشور است. با این حال پرورش آبزیان در ایران به خوبی رواج دارد و تقریباً در تمام نقاط کشور این کار به عنوان یک شغل در حال انجام است. در میان تمام آبزیان پرورشی تکثیر زالو طبی در محیطهای صنعتی آسانتر از بقیه است و به هزینه کمتری نیز نیاز دارد. کسب درآمد از شغل پرورش زالو طبی می تواند بازدهی بالایی داشته باشد و هر چه سرمایه بیشتری به شغل پرورش زالو طبی تزریق گردد سود دهی اقتصادی بیشتری نیز خواهد داشت. پس می توان گفت پرورش زالو طبی به عنوان یک شغل پردرآمد در ایران است که به راحتی می توان انجام داد.

شغل پرورش زالو طبی

اشخاصی که به دنبال کسب و کار هستند و ایده ای در پیش رو ندارند در ایران بسیار زیادند. یکی از بهترین کارهایی که ایشان می توانند انجام دهند راه اندازی شغل پرورش زالو طبی در محیطهای کوچک و خانگی یا بزرگتر می باشد. این شغل پردرآمد در محیطی کوچک مانند یک اتاق در خانه قابل اجراست و توجیه اقتصادی خوبی نیز خواهد داشت. در صورت رعایت اصول و بهداشت و فراهم آوردن شرایط مطلوب برای زالوی طبی مولد می توان در حدود ۸۰ بچه زالو از هر کدام گرفت که ضریب تکثیر فوق العاده ای به حساب خواهد آمد. با سرمایه ای حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان می توان شغل پرورش زالو طبی در خانه را راه اندازی کرد.

شغل پرورش زالو طبی

تجهیزات راه اندازی شغل پرورش زالو طبی

تقریباً نیمی از مبلغ یاد شده برای خرید تجهیزات پرورش زالوی طبی به کار می رود که با خرید از فروشگاه های معتبر می توان بهترین نمونه از این تجهیزات را با قیمت مناسب خریداری نمود. تجهیزات ساده  ای برای شغل پرورش زالو نیاز است که از جمله آن وان های فایبر گلس یا پلاستیکی هستند. این وان ها به عنوان بستری برای زندگی زالو تعبیه می شود که در آند آب به صورت دوره ای تعویض شده تا برای زالو مشکلی پیش نیاید. تمامی تجهیزاتی که برای تکثیر این جاندار نیاز است را می توان به راحتی تهیه نمود و سپس زالوهای خریداری شده را به فارم پرورشی انتقال داد. البته رعایت بهداشت در این زمینه امر بسیار مهمی قلمداد می شود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *