آیا غذا دهی زالو و روش تغذیه آن را می دانید

آیا غذا دهی زالو و روش تغذیه آن را می دانید

غذا دهی زالو

تغذیه زالوی طبی چیست؟

زالوهای بسیاری در سراسر دنیا در حال زندگی هستند که بنا به شرایط از غذاهای مختلفی استفاده می کنند. اما زالوهای طبی در هر ۳ نژاد موجود در ایران از خون به خصوص خون پستانداران تغذیه می شوند. به همین دلیل است که وقتی انسانها به برکه های دارای زالوی طبی می روند حتما با نیش این جاندار پذیرایی خواهند شد. در کشور های پیشرفته در صنعت پرورش زالو طبی برای غذا دهی زالو طبی از خون به روش های ویژه بهره می پیرند تا بتوانند این جاندار را پرورش داده در تعداد انبوه تکثیر نمایند.

روش غذا دهی زالو طبی در ایران

روشهای بسیار زیادی در ایران برای غذا دهی به زالو طبی مورد استفاده قرار می گیرد که در تقریبا ۸۰ درصد آنها حتما از خون استفاده می شود. اما آیا برای غذا دهی زالو بایستی از خون انسان استفاده نمود؟ پاسخ خیر است. بهترین و مقوی ترین خون برای پرورش زالو و غذا دهی زالو خون های گرم و قوی شتر و اسب است. در برخی نقاط این خونها بیشتر یافت می شود و ارزش غذایی بالایی نیز دارد. اما مناطقی که نمی توانند از خون شتر و اسب استفاده کنند می توانند از خون گوسفند رقیق شده و لخته نشده تازه استفاده کنند.

یک وعده خون برای غذا دهی زالو طبی

اگز از جمله افرادی هستید که برای این کار کراهت دارید بهتر است به سمت پرورش یا کلا زالو طبی نیایید. این جاندار مورد چندش و نفرت قرار گرفته است اما اصلا صحیح نمی باشد چرا که امراضی از انسان را مداوا می نماید که هر دارویی امکان این کار را ندارد. پس اگر پرورش زالوی طبی را به عنوان کسب و ار خود انتخاب کرده اید بهتر است غذادهی به این جاندار را نیز به خوبی یاد بگیرید چرا که سود خوبی پیش روی شماست. یک وعده خون تمیز، سالم و تازه بهترین تغذیه برای غذا دهی زالو طبی به شمار می رود. حال این خون از هر موجودی باشد آنرا به دست خواهد آورد. بهتر است از خون مرغ برای غذا دهی زالو طبی استفاده نکنید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *