امکان صادرات زالو طبی به اروپا

امکان صادرات زالو طبی به اروپا

امکان صادرات زالو طبی

در ایران به دلیل وجود آب و هوا همچنین اقلیم های متفاوت تقریبا می توان انواع مختلفی از آبزیان را به تولید انبوه به صورت صنعتی رسانید. اما در تمامی محصولات تولید مهم است که بازار فروشی و جود داشته باشد تا سود بیشتری برای فرد عاید شود. یکی از بهترین جاندارانی که می توان در مکان های کوچک در مقیاس بزرگ به تولید انبوه رسانید زالوی طبی است. هر چند امکان صادرات زالو طبی از ایران به کشور های دیگر اندکی با دشواری همراه است اما می توان با کسب استانداردها این کار را به انجام رسانید. برای اینکه امکان صادرات زالو طبی از ایرن به دیگر کشور ها فراهم شود بایستی مسیر کمی هوارتر شود و اندکی زمان طی گردد.

امکان صادرات زالو طبی به کدام کشورها آسانتر است؟

همانطور که اشاره شد می توان زالوها را در تعداد انبوه تولید کرد. این جاندار به تازگی در عمل های جراحی قلب باز همچنین پیوند عضو در اروپا مورد استفاده قرار می یگرد تا نتیجه عمل بهبودی هر چه سریعتر باشد. زالوهای ایرانی با نام علمی هیرودو اورینتالیس در سراسر دنیا طرفداران خود را دارند. این نژاد زالو از نظر تعداد آنزیم همچنین تاثیرگذاری در رتبه ویژه ای قرار دارد که می تواند کشور ما را نیز از لحاظ ارزی به جایگاه خوبی برساند. اما امکان صادرات زالو طبی به کدام کشور ها وجود دارد؟ آیا اصلا امکان صادرات زالو طبی به کشور های دیگر وجود دارد؟ در جواب این سوال بایستی گفت در حال حاضر ایران به یکی از مقاصد واردات زالو است.

امکان صادرات زالو طبی

قیمت برای صادرات زالو طبی

قیمت زالوی طبی در ایران بسیار پایین تر از قیمت واقعی آن است و باید گفت اگر در مقایسه با کشور های اروپایی باشد بسیار ناچیز است. در کشور هایی نظیر آلمان، انگلستان، روسیه و دیگر کشورهای پیشتاز در زمینه زالوهای طبی قیمتی بالغ بر ۴ تا ۶ دلار برای هر قطعه زالوی طبی در نظر گرفته می شود. اما در ایران حتی قیمت مولد اورینتالیس صادراتی که بهترین آن است چیزی در حدود ۵ هزار تومان در سال ۱۳۹۶ می باشد. البته به تازگی اقداماتی در زمینه تثبیت قیمت در فروش زالو طبی انجام شده است تا هم به نفع تولید کننده و هم مصرف کننده باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. احسان
  ۳:۵۹ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷

  سلام
  چگونه به آلمان و سایر کشور ها میتوان زالو صادر کرد ؟

  • علی کریمی
   ۱:۴۸ ۱۳۹۸/۰۲/۱۸

   درود بر شما دوست عزیز
   پس از اخذ مجوزهای لازم برای تکثیر به روش استاندارد و بهداشتی و دریافت معرفی نامه از شرکت مقصد و طی کردن مراحل گمرکی می توان به مرحله صادرات نزدیک شد.
   در حال حاضر صادراتی از ایران به کشورهای دیگر به صورت قانونی انجام نمی شود.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.