انواع زالو طبی ایران در نواحی مختلف

انواع زالو طبی ایران در نواحی مختلف

انواع زالو طبی ایران

انواع زالو طبی ایران

در ایران انواع مختلف از زالوها وجود دارند. اما به صورت علمی تحقیقات گسترده ای در زمینه شناخت انواع زالو طبی ایران انجام نشده است. یکی از دانشمندانی که برای اولین بار و در کرمانشاه در حدود ۵ نوع زالو آب شیرین شناسایی کرد بنیک در سال ۱۳۱۸ یا ۱۳۱۹ شمسی (۱۹۴۰) میلادی بود. پس از آن در سال ۲۰۰۶ دانشمندان دیگری با تحقیقات بیشتر در زمینه انواع زالو طبی ایران توانستند در آبهای شیرین استانهای اصفهان، خراسان، مرکزی، کرمان، مازندران، لرستان و کرمانشاه طی آخرین تحقیقات انجام شده بوسیله گراسر و پیسک تداد ۱۱ گونه را گزارش نمودند که ۴ نژاد برای اولین بار معرفی شدند.

معرفی بهترین نوع از انواع زالو طبی ایران

در بین تمامی زالوهای شناسایی شده در ایران بهترین نژاد را با نام علمی هیرودو اورینتالیس می شناسند. این نژاد می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را با شرایط پرورشی وفق داده و به تکثیر بپردازد. شمال غرب ایران بهترین نقطه برای یافتن زیستگاه اصلی زالو طبی اورینتالیس است. البته انواع زالو طبی ایران در نواحی ذکر شده یافت می شود اما برای اینکه برترین انواع زالو طبی ایران را بیابید بایستی به شمال غرب کشور مراجعه نمایید. خوشبختانه چند سالی است که این زالو در ایران پرورش داده می شود و نوع پرورشی آن در بیشتر نقاط کشور یافت می شود.

خرید و فروش انواع زالو طبی ایران

برای خرید یا فروش انواع زالوها در ایران مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت مرجعی آنلاین فعالیت می نماید. شما از هر نقطه کشور که باشید می توانید از طریق ارتباط با نماینده زالو پلاس بهترین نوع از این جاندار را خریداری نمایید. قیمت هایی که در زالو پلاس ارائه می گردد نسبت به سایر فروشگاه ها متفاوت می باشد و شما می توانید با مقایسه کیفیت محصولات زالو پلاس را خریداری نمایید. در خرید های عمده از انواع زالو طبی ایران در زالو پلاس تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته می شود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *