انواع نژاد زالو طبی درمانی

انواع نژاد زالو طبی درمانی

انواع نژاد زالو طبی

انواع نژاد زالو طبی

بیش از ۶۵۰ نوع از انواع زالوها که برخی در آب  بعضی در خشکی زندگی می کنند در سراسر دنیا وجود دارد. در این بین تعداد محدودی برای مصارف درمانی مورد استفاده قرار می گیرند که تعداد آنها در حدود ۵۰ نوع است. اما در ایران ۳ گونه از انواع نژاد زالو طبی وجود دارد. نامهای علمی این زالوها به ترتیب هیرودو اورینتالیس، هیرودومدیسینالیس و هیرودو وربانا می باشد. شاید گونه های دیگری نیز وجود دارند اما تعداد و نقاطی که گونه های دیگر در ایران زندگی می کنند شاید به انگشتان دو دست هم نرسد. این جاندار در گونه های طبی ایرانی با بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی قابلیت درمان بیماری های مختلفی را دارا می باشد.

بهترین نوع از انواع نژاد زالو طبی

در ایران نژاد اورینتالیس بهترین نوع از زالوهای طبی است. این گونه از زالو دارای اصالت ایرانی است و نام آن هم به معنی زالوی شرقی نام گذاری شده است. طی تحقیقاتی ه بر روی این زالو انجام شد بیشترین و اثرگذارترین آنزیمها در بزاق زالو طبی اورینتالیس وجود دارد. البته گفتنی است انواع نژاد زالو طبی در ایران کاربرد پزشکی دارند اما حتی بسیاری از پزشکان نیز اطلاعاتی از نژاد این جاندار ندارند و فقط آن را طبی می دانند. بهتر است برای اینکه اطلاعات خوبی در مورد انواع نژاد زالو طبی در ایران به دست آورید با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس در ارتباط اشید.

فروش انواع نژاد زالو طبی

در زالو پلاس انواع مختلفی از زالوها در سایزهای مختلف به فروش می رسد. این فروش به صورت اینترنتی است و می توان با تماس تلفنی خرید خوب با قیمت مناسب را تجربه نمود. ارتباط با تولید کنندگان مختلف زالو طبی از تمامی نقاط ایران سبب می گردد قیمت زالو طبی به ثبات رسیده بهترین قیمت به بازار عرضه گردد. جهت خرید یا فروش انواع زالو طبی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب نماینده ما برای ارائه اطلاعات در اختیار شما عزیزان خواهد بود. ارسال زالو به سراسر ایران در کوتاهترین زمان ممکن صورت می پذیرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *