اولین استفاده زالو طبی به منظور درمان

اولین استفاده زالو طبی به منظور درمان

اولین استفاده زالو طبی

کشورهایی نظیر روسیه، آلمان و انگلستان از جمله پیشروها در زمینه پرورش زالوی طبی هستند و مراکز بزرگی در آنها وجود دارد که علاوه بر پرورش این جاندار به تولید داروهایی از بزاق این جاندار نیز مشغولند. ایران نیز پس از ۲ دهه فراموشی روش های درمان سنتی و همچنین استفاده از زالوی طبی اکنون افرادی به صورت خودجوش را در زمینه تولید زالویطبی فعال می بیند. اما اولین استفاده زالو طبی در طول تاریخ به چه زمانی بر می گردد؟ سند تاریخی دقیقی برای این ادعا وجود ندارد و نمی توان به صورت قطع به یقین گفت که در کدام نقطه دنیا اولین استفاده زالو طبی برای درمان صورت گرفته. اما تاریخ عینی می گوید که فراعنه مصر از این جاندار استفاده می کرده اند.

اولین استفاده زالو طبی در درمان امراض خونی

بسیاری از افراد اکنون به دلیل نداشتن آگاهی کای نسبت به این جاندار و فواید بی نظیر آن از درمان به کمک این جاندار هراس دارند. اما فقط اولین استفاده زالو طبی است که امکان دارد ترسی داشته باشد ولی در مراحل بعدی خود فرد با داشتن مشکل سریعا به سراغ درمان های سنتی به خصوص زالو درمانی خواهد رفت. آنزیم هایی که بزاق زالوی طبی وجود دارد همزمان با مکش خون از عمق بدن به رگها وارد می شوند. هر کدام از این آنزیم ها فعالیت خاصی را در بدن انجام می دهند. رقیق شدن خون، گشادتر شدن عروق همچنین بازگشایی رگهای مسدود شده از خواص بی نظسر زالودرمانی می باشد. جالب است بدانید پس از اولین استفاده زالو طبی اگر از همان زالوی طبی در درمان استفاده کنید زالو خون شما را آنالیز کرده و آنزیمهای مورد نیاز بدنتان را تزیرق می نماید.

اولین استفاده زالو طبی

بهترین زمان برای زالو درمانی

از نظر علمی نیز ثابت شده است که زاولهای طبی خواص درمانی بسیار زیادی دارند و می توانند بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم مفید را به خون وارد نمایند. اما طب سنتی ایرانی زمان بندی مشخصی برای زالودرمانی را ارئه نموده است. بهترین زمان برای استفاده از زالوی طبی اوایل بهار و اوایل پاییز است. در این زمان به خصوص در آقایان تغییراتی بروز می کند که سبب می گردد نتایج زالودرمانی بهتر بروز نماید. البته بهتر است در هر بار زالودرمانی با پزشک خود مشاوره داشته باشید و تحت نظر ایشان این کار را به انجام برسانید. مطمئنا اگر در سال یک یا دو بار زالو درمانی انجام شود بسیاری از بیماری ها و مشکلات بوجود نخواهد آمد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *