بررسی پرورش زالو طبی در محیط خانگی

بررسی پرورش زالو طبی در محیط خانگی

بررسی پرورش زالو طبی

در ایران به دلیل تقسیمات آبهای شیرین می توان در هر نقطه از آن پرورش آبزیان را به عنوان یک کار تحقیقاتی یا همراه با درآمد انجام داد. البته در هر منطقه شاید یک یا چند نوع بخصوص از آبزیان قابل پرورش باشند. اما بررسی پرورش زالو طبی نشان می دهد که برای تولید و تکثیر این جاندار نیاز به هزینه زیادی نیست و با میزان آب اندکی می شود تعداد زیادی زالو را نگهداری و آماده عرضه به بازار نمود. همچنین در بررسی پرورش زالو طبی به صورت خانگی نشان می دهد که به دیل دسترسی بهتر برای رسیدگی به امور زالوی طبی امکان پرورش در تعداد نامحدود نیز وجود دارد. از مزایای پرورش زالو در منزل آن است که هیچگونه بو و سر و صدایی باعث از بین رفتن آرامش نخواهد شد.

تجهیزات مورد نیاز برای پرورش زالو در خانه

همانطور که اشاره شد هزینه زیادی برای راه اندازی یک فارم خانگی مورد نیاز نیست و می توان با تجهیزات اولیه نیز پرورش این جاندار را به مرحله اجرا در آورد. در مواردی که بررسی پرورش زالو برای یک شخص در محیط وی انجام شده باشد می توان از روش های آکواریوم، پت و وان استفاده کرد. البته هر سه روش ممکن است اما بهتر است از روشی که مناسب تر است استفاده شود. برای افراد مبتدی بهتر است از وان های پلاستیکی یا فایبر گلاس استفاده شود. زیرا علاوه بر مدیریت آسانتر امکان شکستن و آسیب رسیدن به فارم بسیار کمتر است. همچنین در صورت بروز آلودگی یا مرگ و میر ضرر بسیار کمتری متحمل خواهید شد.بررسی پرورش زالو

آموزش پرورش زالو طبی در خانه

همانطور که می دانید برای اینکه بتوان تعداد زیادی از این جاندار را در یک محیط نگهداری کرد بایستی مهارت هایی داشت. اما برای کسب این مهارت ها چه باید کرد؟ می توانید از دو روش اقدام نمایید اول اینکه از طریق مراکز آموزشی نکات مهم را یاد بگیرید و برای موارد پرورشی مورد استفاده قرار دهید. و یا اینکه تعداد محدودی از زالوهای طبی را تهیه کرد و با کسب تجربه و استفاده از مطالبی که در همین سایت و کانال تخصصی زالو پلاس موجود می باشد اقدام به پرورش این تعداد محدود نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زیمنه نیز می توانید با نماینده مرکز تخصصی زالو پلاس در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده :  کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *