بهترین نوع زالو طبی با نژاد هیرودو اورینتالیس ایرانی

بهترین نوع زالو طبی با نژاد هیرودو اورینتالیس ایرانی

بهترین نوع زالو طبی در ایران

در سراسر دنیا تا کنون بیش از ۶۵۰ نوع از انواع نژاد های زالوها کشف و ثبت شده است. در این بین تعداد محدودی از آنها برای مصارف پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند که چیزی در حدود ۵۰ عدد می باشند. در ایران ۳ نژاد از همه بیشتر مورد استفاهد قرار می گیرد و بیشتر در دسترس است. نژاد اورینتالیس را در کشور ما و اروپا به عنوان بهترین نوع زالو طبی شناخته اند. این ادعا به منظور تحقیق در آنزیمهایی است که در بزاق زالوی اورینتالیس وجود دادر. این آنزیمها علاوه بر تعداد زیاد یعنی بیش از ۱۰۰ نوع، تاثیرگذاری بسیار قوی نیز دارند. همین ویژگی ها زالوی طبی اورینتالیس را به بهترین نوع زالو طبی ایران تبدیل کرده است.

انواع زالوهای طبی در کشور

البته به جز اورینتالیس که بهترین نوع زالو طبی در کشور شناخته شده است انواع دیگری نیز وجود دارد. در سال ۹۶ تعداد بسیار زیادی زالوی وربانا که نژادی با کیفیت پایینتر نسب به زالو اورینتالیس است به کشور وارد شد. بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل نداشتن آگاهی همچنین قیمت پایینی که از این نژاد ارائه می شد آن را خریداری می کردند. اما خوشبختانه اکنون آگاهی عموم مردم بالاتر رفته و شناخت بیشتری نسبت به بهترین نوع زالو طبی اورینتالیس ایرانی پیدا کرده اند. همچنین نوع دیگری با نام مدیسینالیس وجود دارد که از لحاظ ظاهر و آنزیم نزدیک به زالوی اورینتالیس می باشد. این نژاد نیست زیستگاهی در شمال کشور دارد.بهترین نوع زالو

خرید بهترین نوع زالو طبی

فروشگاه های زیادی به منظور ارائه زالوهای طبی در کشور وجود دارد. اما عرضه بهترین نوع زالو طبی را از فقط از مراکز معتبر بایستی انتظار داشت. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی و محصولات فرآوری شده آن فعالیت می نماید. عرضه انواع سایزهای زالو در سراسر ایران توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند. اگر قصد خرید زالوهای طبی را دارید بهتر است با نماینده این مرکز تخصصی ارتباط تلفنی داشته باشید. در این ارتباط اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه انواع زالها همچنین نحوه خرید و فروش به دست خواهید آورد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. سعید
    ۸:۳۶ ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

    تشکر از اطلاعات مفیدی که در سایت خوبتون قرار دادید. به نظر بنده بهترین سایت در زمینه اطلاعات پرورشی و شناخت زالو هستید. انشاالله موفق باشید.