تاریخ زالو درمانی در ایران با زالوی طبی

تاریخ زالو درمانی در ایران با زالوی طبی

تاریخ زالو درمانی

تاریخ زالو درمانی

از آغاز تمدن بشر تا کنون زالوهای طبی برای درمان امراض انسان در کنار ما بوده اند. این جاندار خواص خوب و پایداری در مداوای امراض خونی دارد. تاریخ زالو درمانی را به طور قطع به یقین نمی توان مربوط به دوره خاصی یا کشوری مخصوص دانست. این جاندار در کتب ابوعلی سینا نیز وجود دارد و اشاره های مستقیمی به آن شده است. در تاریخ زالو درمانی به کشورهایی از جمله مصر، یونان، چین، هند و ایران برخورد خواهیم کرد. تمدن در این کشور های پیشرفته در زمان خود سبب شده بود که تحقیقات علمی نیز در پزشکی انجام گردد.

تاریخ زالو درمانی در ایران

در ایران گذشتگان ما از جمله ابوعلی سینا به زالو درمانی اشاره های مستقیمی کرده اند. همچنین به شناخت انواع زالوهای درمانی و سمی نیر در این آثار پرداخته شده که راهنمای بسیار خوبی برای ما بوده است. اگر به دنبال سندی برای تاریخ زالو درمانی هستید می توانید به قانون ابوعلی سینا مراجعه نمایید. اما در تاریخ زالو درمانی دو دهه گذشته به صورت نسبی از زالودرمانی دور شده و اکنون بازگشت خوبی به سمت استفاده از روشهای درمانی سنتی پیدا کرده اید. رشد علمی جامعه ایرانی و آگاهی از مشکلات و عوارض داروهای شیمیایی از جمله دلایل این گرایشات می باشد.

انجام زالو درمانی

زالو موجودی شگفت انگیز است که می تواند رگهای برگشتی به خون را به راحتی تشخیص داده تغذیه خود را از آنها به انجام برساند. این خون آلوده منبع تغذیه مناسبی برای زالوهای طبی می باشد. نحوه انجام زالو درمانی نیز در تاریخ زالو درمانی ایران آمده که برای مشکلاتی ازز جمله سردردهای شدید و میگرنی یا امراض قلب عروق بسیار مناسب است. بیش از 100 نوع آنزیم پروتئینی به داخل رگ ها وارد می شوند تا به بهبود جریان خون کمک برسانند. این آنزیمهای پروتئینی به صورت کاملا طبیعی روند درمانی را به انجام می رسانند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *