تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو طبی در محیط خانگی

تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو طبی در محیط خانگی

تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو طبی

زالو موجودی است که در محیط های مرطوب خنک و تاریک در زیستگاه خود زندگی می کند. به خاطر اینکه سرعت کمی در شنا کردن دارد پس به صورت غریزی تصمیم می گیرد در مکان هایی حضور داشته باشد که از دید شکارچی دور باشد. اما می توان این جاندار را در محیط های پرورشی چه خانگی و چه صنعتی نیز پرورش و تکثیر داد. تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو طبی گران نیست و می توان با هزینه ای کم هم کار پرورش زالوی طبی را به انجام رسانید. از جمله مهمترین تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو طبی دستگاه های نگهداری و تصفیه آب است. آب مهمترین موردی است که برای زیستن الو در محیط های خانگی اهمیت دارد.

تهیه تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو

همانطور که اشاره شد زالو در محیط های خنک زندگی می کند. اما آیا دمای پایین می تواند برای زالو در محیط پرورشی مناسب باشد؟ آیا در دمای پایین رشد و تکثیر زالو به خوبی انجام می پذیرد؟ زالو برای اینکه بتوان به خوبی رشد کند و قدرت تولید مثل را نیز داشته باشد بایستی دمایی متعادل و یکدست را در اختیار داشته باشد. یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو طبی وسایل کنترل و اندازه گیری دکای محیط است. برای خرید این وسایل نیز هزینه های زیادی لازم نیست و بارای تعداد ۱۰۰۰۰ قطعه زالوی طبی می توان با ۳ الی ۴ میلیون تومان تجهیزات مناسبی برای این کار فراهم کرد. اما در نظر داشته باشید که تغییرات دمایی بیش از ۵ درجه برای زلاو شوک به حساب می آید و باعث تلفات آن خواهد شد.

تجهیزات مورد نیاز پرورش زالو

بهترین زمان برای شروع پرورش زالوی طبی

طبق آخرین آمار در سال متقاضیان زیادی برای امر پرورش زالوی طبی به مراجع زیصلاح مراجعه می کنند. اما آیا می توان در هر زمان از سال برای پرورش زالوی طبی اقدام نمود؟ زمان بندی خاصی برای تکثیر یا پرورش وجود دارد؟ بایستی گفت برای اینکه زالوی طبی شما زمانی به بازار برسد که قیمت مناسب تری داشته باشد بایستی طبق زمانبندی خاصی پیشرفت تا بهترین نتیجه از سرمایه را دریافت کرد. برای تولید مثل و تکثیر بهتر است از زمستان و برای پرورش از بهار بهترین زمان برای سروع به کار است. علاوه بر اینکه می توان با قیمت مناسب تری زالوی مورد نیاز را خریداری کرد می شود با بهترین قیمت نیز آن را به فروش رسانید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *