تجهیزات پرورش زالو طبی در محیط خانگی منزل

تجهیزات پرورش زالو طبی در محیط خانگی منزل

تجهیزات پرورش زالو

تجهیزات پرورش زالو طبی

در بین تمامی انواع آبزیانی که امکان تولید و تکثیر در تعداد انبوه را دارا می باشند بهترین و کم هزینه ترین آنها زالوی طبی می باشد. می توان زالوی طبی را نیز در تعداد مشخص در محیط خانگی نیز به تولید رسانید. تجهیزات پرورش زالو طبی بسیار ارزان است و به همین دلیل می توان آنها را در منزل نیز استفاده کرد تا زالوها را به سایز بزرگتر رسانید. از جمله تجهیزات پرورش زالو طبی می توان به ظروفی که در آن نگهداری می شوند اشاره نمود. شما می توان زالو ها را در ظروفی همچون آکوریوم های شیشه ای خانگی همچنین پتهای پلاستیکی ۷ تا ۱۰ لیتری یا هر ظرف دیگری که بهداشت آن رعایت شده است نگهداری نمایید.

خرید تجهیزات پرورش زالو

در زمان خرید تجهیزات پرورش زالو طبی توجه نمایید که آلودگی ها در آن وجود نداشته باشد. اگر شما بهداشت را در فارم پرورش زالوی خود رعایت نمایید هیچمشکلی در امر پرورش برای شما به وجود نخواهد آمد. یکی از دیگر تجهیزات پرورش زالو طبی که در مصرف آب به صورت بهینه به شما کمک خواهد کرد دستگاه تصفیه آب می باشد. آبی که به فارم شما وارد می شود امکان دارد از ترکیبات فلزی یا آهکی در خود داشته باشد. پس از اینکه آب به فارم شما وارد شود می توان با استفاده از دستگاه تصفیه آب املاح مضر موجود در آن را تفکیک کرد تا آبی با خلوص بالا استفاده نمایید. مخزن آب نیز برای این در تجهیزات پرورش زالو بکار گرفته می شود که در زمانهای مختلف از جمله کمبود آب از آن استفاده شود.

آموزش پروش زالو طبی

برای اینکه بتوانید به یک پرورش دهنده خوب تبدیل شوید بهتر است بل از اینکه کار را آغاز نمایید آموزش ها و مطالعات لازم در این زمینه را انجام دهید. پس از به راحتی می توانید فارم پرورشی خود را مدیریت نموده و بهترین شرایط را برای تولید و تکثیر زالوها فراهم آورید. در ایران مراکز زیادی به منظور آموزش پرورش زالو طبی به وجود آمده است که هر کدام از آنها مبالغی را نیز دریافت می نمایند. بهتر است این هزینه ها برای آموزش را بپردازید تا از بروز مشکلات احتمالی قویا جلوگیری کرده باشد. برای دریافت هر گونه اطلاعات در زمینه تهیه تجهیزات پرورش زالو و انواع زالوها با نماینده مرکز تخصصی زالو پلاس ارتباط یرقرار نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *