ترکیب روغن خراطین زالو طبی اصل تاثیر بالا

ترکیب روغن خراطین زالو طبی اصل تاثیر بالا
ترکیب روغن خراطین
ترکیب روغن خراطین

روغن خراطین

در دستورات طب سنتی ایرانی روغن خراطین و زالوی طبی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن توصیه می شود. البته قبل از ثبت در کتب و آثار تارخی طب سنتی قبایلی که دارای رسوم جند زنی بوده اند با کسب تجربه از این محصول به خوبی بهره می گرفته اند. امروزه نیز علاوه بر ایران کشورهای اروپایی نیز از این جاندار نهایت استفاده در محصولات آرایشی بهداشتی، بدنسازی و روغن های افزایش سایز می برند. روغن خراطیت از بهترین نوع کرم های خشک شده بدست می آید و می تواند تاثیر بدون بازگشت داشته باشد.

روغن زالو طبی

علاوه بر خراطین روغن زالو طبی که بسیار تاثیر بیشتری نسبت به روغن خراطین دارد در طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این روغن از زالوهای خشک شده نژاد هیرودومدیسینالیس یا هیرودو اورینتالیس بدست می آید که بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید در آن قرار دارد. ترکیب روغن خراطین و روغن زالوی طبی می تواند تاثیرات را افزایش دهد. البته روغن زالو به تنهایی بیش از خراطین خاصیت داشته آنزیمهای پروتئینی آن به محض ورود به خون فعال خواهند شد. این آنزیمها سبب می گردد گردش خون در عروق افزایش یافته همچنین املاح مورد نیاز برای عضو مورد نظر به راحتی در اختیار آن قرار بگیرد.

ترکیب روغن خراطین و زالو طبی

اما زالو پلاس با ترکیب روغن خراطین و زالو طبی توانسته است محولی را تولید نماید که کیفیت فوق العاده آن اثبات شده می باشد. ترکیب روغن خراطین و زالو با کسب خطا و افزودن علم به آن تولید شده است که بصورت کاملا طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر تولید می شود. این محصول اکنون آماده فروش و ارسال به سراسر ایران می باشد. مجوز بهداشت به علاوه پروانه بهره برداری در روغن مذکور درج شده و می توانید از اصالت آن نیز مطئن باشید. برای خرید ترکیب روغن خراطین و زالوی ططبی می توانید با نماینده همین سایت در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

 

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *