تشخیص روغن خراطین اصل و زالو طبی مرغوب

تشخیص روغن خراطین اصل و زالو طبی مرغوب

تشخیص روغن خراطین اصل

همانطور که می دانید از روغن خراطین و روغن زالوی طبی در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام جنسی یا کوچک مانده بدن استفاده می کنند. اما بایستی دانست که استفاده کردن از نوع تقلبی این روغن می تواند عوارضی را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. پس چگونه می توان تشخیص روغن خراطین اصل یا روغن زالویطبی مرغوب از چه طریق ممکن است؟ آیا می توان تشخیص روغن خراطین اصل را از طریق رنگ ظاهری روغن انجام داد و نوع مرغوب تری از آن را خریداری کرد؟ در جواب این سوال بایستی گفت خیر. اینکه برخی از افراد رنگ تیره یا روشن روغن را دلیل بر کیفیت آن می دانند امری بسیار اشتباه است.

روش سطحی تشخیص روغن خراطین اصل

برای اینکه بتوان از روش های علمی و دقیق تشخیص روغن خراطین اصل یا روغن زالوی مرغوب را انجام داد بایستی هزینه های زیادی رامتحمل شد. اما برای اینکه از روی ظاهر و ه صورت سطحی تشخیص روغن خراطین اصل از روغن های تقلبی را متوجه شد روش هایی وجود دارد. اوا اینکه روغن زالوی مرغوب و با کیفیت بایستی مقداری لرد به صورت بسیار ریز داشته باشد. همچنین روغن خراطین یا زالوی طبی بوی نامطبوع و تندی دارد و نبایستی در نوع اصلی آن بوی آنرا گرفت یا با افزودنی هایی این بو را تغییر داد. همچنین روغن خراطین و زالوی طبی با پایه گیاهی تولید می شود که بایستی اعلام شود این محصول با چه پایه ای ساخته شد. اگر تیرگی یا روشنی روغن برای اصالت آن ملاک شما باشد بایستی این نکته را از فروشنده آن بپرسید.

تشخیص روغن خراطین اصل

نحوه خرید بهترین نعو روغن خراطین و زالوی طبی

بازار ایران به خصوص در فضای مجازی از فروشگاه های اینترنتی اشباع شده است که هر کدام از آنها به منظور فروش چندین نوع محصول پدید آمده اند. اما بهتر است برای اینکه محصولی منحصر به فرد یا اصل را در اختیار داشته باشید از مراکی خرید خود را انجام دهید که به صورت تخصصی روی یک نوع محصول فعالیت می نمایند. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی همچنین محصولات فرآوری شده آن فعالیت می نماید. به این منظور عرضه محصولات خود را در سراسر کشور از طریق این وبگاه به صورت انحصاری انجام می دهد. برای خرید راحت و آسان می توانید با نماینده این مرکز تخصصی در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *