تغذیه زالو طبی چیست نحوه غذادهی چگونه است

تغذیه زالو طبی چیست نحوه غذادهی چگونه است

تغذیه زالو طبی

شناخت زالو طبی

زالوها از خانواده کرم های حلقوی می باشند که بیشتر خونخوار بوده و در حدود ۶۵۰ گونه آنها در کره زمین یافت می شود. در این میان تنها تعداد محدودی به منظور مصارف درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. تغذیه زالو طبی بیشتر از خون گرم جانداران به خصوص پستانداران می باشد. امکان غذادهی این جاندار در محیطهای صنعتی فراهم می باشد و به همین دلیل می توان زالوی طبی را در محیط های صنعتی یا پرورشگاهی به تولید انبوه رسانید. برای اینکه با نخوه تغذیه زالوی طبی آشنا شوید و آنرا یاد بگیرید بایستی دوره های آموزشی را بگذرانید یا اینکه به صورت تجربی غذادهی به این جاندار حساس را انجام دهید.

تغذیه زالو طبی

اینکه نحوه تغذیه زالو طبی چگونه است و غذا دهی آن با چه ماده ای می باشد مستلزم گذراندن دوره های علمی در این زمینه خواهد بود. اما باید دانست اصلی ترین روش تغذیه زالوی طبی با خون است و نحوه غذادهی است که بسیار مهم می باشد. در تغذیه زالو طبی اصول زیادی را بایستی رعایت کرد تا از تلفات آن جلوگیری به عمل آورد. یکی از مراحل مهم در تغذیه رسانیدن خون به محل غذادهی است که امکان دارد خون آلوده یا فاسد به مقصد برسد. برای این منظور کافیست مقداری دارو به آن اضافه نمایید

نحوه غذادهی و تغذیه زالو طبی

به روش های گوناگونی برای تغذیه زالو طبی عمل می کتتد و هر شخص بسته به شرایط خود بهترین روش را بر میگزیند. اما در ساده ترین و بهترین روش از تشتهایی برای این کار استفادده می شود. البته بایستی ظروف مورد استفاده در تغذیه زالو طبی کاملا استریل شده تا زالو دچار بیماری نشود. شما پس از یکبار غذادهی تا حدود ۲ ماه بعد نیازی به تغذیه زالو طبی نخواهید داشت. این یکی از مزایای پرورش زالو طبی نسبت به سایر آبزیان پرورشی است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  1. سعید
    2:30 2017/11/04

    با تشکر از مطالب مفید سایتتون.