تفاوت روغن خراطین با زالو طبی در افزایش سایز

تفاوت روغن خراطین با زالو طبی در افزایش سایز

تفاوت روغن خراطین با زالو طبی

تفاوت روغن خراطین با زالو طبی

در طب سنتی ایرانی از محصولاتی همچون روغن زالوی طبی و خراطین به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن استفاده می شود. عمده تفاوت روغن خراطین با زالو طبی در تأثیر گذاری آن است. در ساخت روغنهای مذکور طبق دستورات کتب طب سنتی از مواد اولیه کاملاً طبیعی استفاده می شود. دیگر تفاوت روغن خراطین با زالو طبی در مواد اولیه آن است. برای ساخت روغن خراطین از کرمهای خشک شده استفاده می شود. اما در تولید روغن زالو طبی از بهترین نمونه زالوهای خشک شده که به پودر تبدیل می شوند استفاده می کنند. این زالوها کاملاً روده شویی می شوند تا مشکلی برای مصرف کننده بوجود نیاورند.

تفاوت روغن خراطین با زالوی طبی در اثر گذاری

هر دو روغن ها برای حجم دادن و افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن کاربرد دارند. اما ممکن است در برخی افراد تأثیر یکی بیشتر از دیگری باشد. اگر تفاوت روغن خراطین با زالو طبی را در علم بخواهیم، باید بگوییم روغن زالو بسیار اثر گذاری بیشتری نسبت به خراطین دارد. اما این تأثیر ممکن است بر روی هر فرد به یک شکل متفاوت نمایان گردد. به عنوان مثال مزاج فرد می تواند تفاوت روغن خراطین با زالو طبی را در اثر گذاری کم یا زیاد کند. شخصی با طبع گرم جواب دهی بیشتری از روغن خراطین دریافت می کند نسبت به افراد سرد مزاج. اما در کل باید گفت تعداد آنزیم ها در روغن زالوی طبی بسیار بیشتر از خراطین است. همین امر می تواند تأثیر گذاری روغن زالو نسبت به خراطین افزایش دهد.

تفاوت روغن خراطین با زالو طبی در قیمت

تفاوت روغن خراطین با زالو طبی یکی دیگر از وجه تمایزات این دو محصول می باشد. قیمت روغن زالوی طبی در بازار ایران نسبت به خراطین بالاتر است. توجیه این امر هم بر می گردد به مواد اولیه برای تولید همچنین اثرگذاری این روغنها. البته زالو پلاس با اطلاع از تفاوت روغن خراطین با زالوی طبی به فرمولی جدید با اثرگذاری بیشتر دست یافته است که قیمت مناسب تری نسبت به روغن زالوی خالص دارد. این قیمت می تواند در خرید های عمده نیز اثرگذار باشد. اگر برای مصرف شخصی قصد استفاده از روغن زالوی طبی را دارید پیشنهاد ما به شما امتحان کردن روغن میکس زالو پلاس می باشد. همچنین برای بسیاری زا توزیع کنندگان و فروشندگان محصولات طب سنتی روغن میکس بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *