تفاوت زالوی سمی با زالو طبی اورینتالیس

تفاوت زالوی سمی با زالو طبی اورینتالیس

تفاوت زالوی سمی

تفاوت زالوی سمی با زالو طبی

بیش از 650 نوع از انواع زالوها در سراسر دنیا وجود دارند که هر یک از آنها به گونه ای خاص و در محیطی متفاوت زندگی می کنند. برخی از آنها حتی در خشکی ها هم زندگی می کنند اما محیط مطلوب برای زالوها غالبا سرد، مرطوب و تاریک است. در این تعداد محدودی از زالوها مصارف پزشکی دارند. اما دانستن تفاوت زالوی سمی با زالوی طبی بسیار اهمیت دارد. اگر شما تفاوت زالوی سمی را از زالوهای پزشکی ندانید و آنها را مورد مصرف قرار دهید احتمال بسیار زیادی برای بروز مشکلات برای شخص مورد حمله قرار خواهد گرفت.

عمده تفاوت زالوی سمی با سایر زالوهای طبی

اصلی ترین تفاوت زالوی سمی با زالوهای طبی در رنگ آنها می بشاد. معمولا زالوی طبی را با رنگ سبز زیتونی، سبز سدری یا قهوه ای می توان شناسایی کرد. این زالوها در زیر شکم خود دارای طرح هایی هستند که سناخت آنها را برای ما آسانتر خواهد کرد. اما برای اینکه تفاوت زالوی سمی را با زالوهای طبی بدانید نیاز است تجربه کافی داشته باشید. معمولا زالوی سمی با رنگ های هشدار دهنده همچون آبی، قرمز و مشکی بسیار تیره ظاهر می شوند اما همانظور که ذکر شد بایستی تجربه کافی در این زمینه را داشته باشید. درست است که امکان مداوا برای زخم و نیش زالوی سمی وجود دارد اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان است.

تفاوت زالوی سمی با طبی در طب سنتی ایرانی

حکیم ابوعلی سینا به صورت واضح در کتب پزشکی خود از تفاوت زالوی سمی با زالوهایی که برای درمان مورد استفاده قرار می گیرند سخن به میان آورده اند. زالوهایی که دارای کرک هستند و رنگ آنها هشدار دهنده و غیر از رنگهای زالوی طبی هستند را نمی توان برای موارد درمانی مورد استفاده قرار داد. در ایران بهترین زالوی طبی را زالو اورینتالیس می دانند. این موجود می توان امراض بسیاری که به خون مربوط هستند را به راحتی هر چه تمام تر مداوا نماید. همچنین برای استفاده از روش زالو درمانی هزینه بسیار کمتری نسبت به روش های پزشکی نوین می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: 09131089020
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *