تفاوت پودر خراطین زالوی طبی ورمی کمپوست در حجم دهی اندام

تفاوت پودر خراطین زالوی طبی ورمی کمپوست در حجم دهی اندام

تفاوت پودر خراطین زالوی طبی و ورمی کمپوست

شاید تا کنون حتی اسم این موجودات را نشنیده باشید. بله اندکی عجیب است اما از آنها در طب سنتی به عنوان داروهایی که بهترین تاثیرات در افزایش سایز دارند استفاده می شود. البته نه مستقیم و به صورت خوراکی بلکه با فرآوری آنها بهترین محصولات طبیعی تولید می شود. طب سنتی در تمدنهای پیشرفته گذشته جایگاهی ویژه داشته است و بسیاری افراد علاقه مند به این رشته را هم جذب و هم پرورش داده است. به عنوان مثال در ایران حکیمان بزرگی همچون بوعلی سینا و جرجانی در مورد این محصولات توضیحاتی را داده اند. در تاریخ آمده است که قبایلی که دارای قوانین و رسوم چند زنی بوده اند برای تقویت قوای جنسی و نعوظ بیشتر از روغن خراطین استفاده می کرده اند. روش ویژه ای در ساخت آن بکار گرفته می شده است که اکنون نیز در موارد سنتی از آن روش یا اضافه تر بهره می گیرند. اما بهتر است بدانید که تفاوت پودر خراطین زالوی طبی و ورمی کمپوست چیست! با داسنتن تفاوت پودر خراطین زالوی طبی یا ورمی به بهترین مواد اولیه برای ساخت آنها دست خواهید یافت. البته از نظر کاربرد هر ۳ مورد یک کاربرد دارند و برای حجم دهی به اندام کوچک مانده بدن استفاده می شود.

تفاوت پودر خراطین زالوی طبی

شناخت تفاوت پودر خراطین زالوی طبی و ورمی کمپوست

در ابتدا باید بگوییم هر ۳ این موجودات از خانواده کرم های حلقوی هستند. گونه های زیادی در هر دسته وجود دارد اما این ۳ مورد دارای آنزیمها و مواد پروتئینی قوی و بسیاری هستند که می توانند در حجم دادن طبیعی اندام بدن کمک رسانی کنند. خراطین نوعی کرم چوبخوار است که بیشتر در نواحی گرم و استوایی رشد می کند و بهترین نوع آن را از هند و پاکستان به کشورهای دیگر صدر می کنند. ورمی کمپوست را در همه نقاط ایران می توانید پیدا کنید. با استفاده از کودهای حیوانی یا زباله ورمی کمپوست را پرورش می دهند. ورمی ها سایز کوچکتری نسبت به خراطین (کالیفرنیا) دارند. همچنین به دلیل تغذیه آنها به این دسته زباله خوار می گویند. در ورمی کمپوست میزان کمتری از مواد پروتئینی وجود دارد به همین دلیل قیمت ورمی کمپوست پایینتر از خراطین است. نوبت به زالوی طبی می رسد. زالوها موجودات شگفت انگیزی هستند. البته بیش از ۶۵۰ نوع از انواع زالوها شناسایی شده است که منظور ما در اینجا انواع طبی آنها هستند. در ایران ۳ نوع زالوی طبی وجود دارد که نام نژاد های آنها به ترتیب زیر می باشد.

  • هیرودو اورینتالیس : این گونه از زالوها نژاد اصیل ایرانی دارد و بیشتر تعداد آنزیم با کیفیت را در بدن و بزاق خود جای داده استو
  • هیرودو مدریسینالیس : زالوی مدیسینالیس از نظر تعدادی به میزان بیشتری در شمال کشور وجود دارد که آمار آن در ایران را افزایش می دهد. اما پس از اورینتالیس قرار می گیرد چرا که در کیفیت بزاق تفاوتهایی دارد.
  • هیرودو وربانا : وربانا بیشتر زالوی اروپایی است که از طریق کشورهایی نظیر ترکیه و آذربایجان به خاک ایران وراد می شود. این زالو طرفداران زیادی در کشورمان ندارد. دلیل آن نیز کیفیت بسیار پایین آن در گیرایی، تعداد آنزیم و بیماریهاست.

طرز تهیه روغن میکس زالوی طبی خراطین

می توان با استفاده از ترکیب این مواد با هم روغنی با کیفیت بالاتر تولید کرد. همانطور که اشاره شد زالوی طبی آنزیمهای قوی دارد که طبیعی ترین نوع موجود در طبیعت است. همچنین کرم خراطین مواد پروتئینی دارد که برای عضله سازی بهترین است. از این کرم در ساخت مواد پروتئینی برای بدنسازی نیز استفاده می شود. اما زمانیکه بتوان این دو را با بکدیگر ترکیب کرد به نظر شما چه اتفاقی میافتد؟ آیا تاثیری بیشتر خواهند داشت؟ درست است جواب تاثیر چندین برابری در افزایش ححجم هر کدام از اندام هدف است. در فرآیند تولید است که ترکیب میکس زالوی طبی و خراطین می تواند به روغنی شگفت انگیز تبدیل شود تا برای حجم دهی مورد استفاده قرار بگیرد. البته میتوان هر دو روغن زالوی طبی و خراطین را به صورت جداگانه روزانه ۲ مرتبه استفاده کرد اما بهتر است همان مخلوط زالویطبی خراطینی استفاده شود که از پایه به همین منظور تولید شده باشد. قیمت روغن میکس از زالوی طبی ارزانتر و اندکی از خراطین بالاتر است ولی از نظر شباهت کاملا شبیه به روغنهای دیگر است.تفاوت پودر خراطین زالوی طبی

طرز تهیه روغن خراطین و زالوی طبی

پس از آنکه تفاوت پودر خراطین زالوی طبی با ورمی را دانستیم می توانیم خودمان نیز در منزل اقدام به تهیه روغنهای افزایش سایز با شرایط بهداشتی کنیم. روش بنماری روشی است که برای موارد صنعتی به کار می رود و نیاز به دقت و سرمایه بیشتری دارد. دقیقا از روشی که برای تولید روغن بنفشه استفاده می شود در ساخت روغن خراطین و زالوی طبی نیز بهره می گیرند. سعی کنید در ساخت روغنهای افزایش سایز از مواد اولیه مرغوب استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این است که خراطین تهیه نمایید تا کیفیت بالاتری نسبت به ورمی کمپوست داشته باشید. ورمی کمپوستها در صورتیکه به طور کامل شست و شو نشده باشند امکان عوارض داشته و پوست را ملتهب خواهد کرد. همچنین فروشگاه های زیادی به منظور عرضه خراطین خشک و زالوی طبی وجود دارد. اما بهتر است برای خرید محصولات اصل از فروشگاه های تخصصی اقدام به خرید کنید. مرکز تخصصی زالو پلاس با تجربه و علم در مورد این امر توانسته است بالاترین کیفیت از خراطین و زالوی خشک را به بازار داخلی و خارجی ارائه نماید. برای خرید از زالو پلاس کافیست با نماینده این مرکز تخصصی در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *