تولید روغن زالو طبی و خراطین اصل ایرانی

تولید روغن زالو طبی و خراطین اصل ایرانی

تولید روغن زالو

تولید روغن زالو طبی و خراطین

کشور عزیزمان دارای نژاد خوبی از زالوی طبی است که به منظور تولید روغن زالو بسیار مناسب است. همچنین در سالهای اخیر تولید ورمی کمپوست برای تولید روغن خراطین نیز رو به افزایش بوده است. این محصولات نمونه های خارجی نیز دارند. به عنوان مثال برخی افراد روغن زالو هندی یا پاکستانی را بهتر از نوع ایرانی آن می دانند. در صورتی که این ماده بیشتر از کرم های خاکی خارجی تولید می شود که خواص نوع ایرانی را نخواهند داشت. در بیشتر موارد افراد هیچ نتیجه ای از این محصولات نگرفته اند.

چگونگی تولید روغن زالو یا خراطین

در ایران روش تولید روغن زالو طبی یا خراطین از دستورات منابع طب سنتی پیروی می کند. البته زالو پلاس بری تولید روغن زالو و خراطین فرمول جدیدی به دست آمرده است. در این فرمول اضافه کردن مقدار مشخصی داروهای گیاهی تاثیر روغن را تا حدود بسیار زیادی افزایش می دهد. همچنین خراطین نیز با همین فرمول قابل تولید است. در روش سنتی به مدت ۴۰ روز در دمای ثابتی روغن پایه گیاهی را در افتاب قرار می دهند و پودر زالو یا خراطین را به آن اضافه می کنند.

تولید روغن زالو طبی و فروش قیمت مناسب

تولید روغن زالو طبی و خراطین به صورت دستی یا شرکتی نیاز به علم و تجربه دارد. این محصولات با بهترین کیفیت تولید می شوند. در روند تولید روغن زالو طبی و خراطین تمامی مواد اولیه استفاده شده کاملا طبیعی هستند. همین عامل می تواند از نسبت به عوارضی که داروهای شیمیایی دارند برتری خاصی به این محصولات بدهد. قیمت روغن زالو اگر چه مقداری بالا به نظر می رسد اما در برابر خواص و تاثیری که دارد قابل قیاس با محصولات پزشکی نوین نیست. نداشتن عوارض در حین و پس از مصرف خاصیتی است که این روغن ها برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *