حجم دهنده طبیعی گونه و لب روغن زالو طبی خراطین

حجم دهنده طبیعی گونه و لب روغن زالو طبی خراطین

حجم دهنده طبیعی گونه و لب

بنا به دلایل مختلف امکان دارد که بانوان از سایز کوچک گونه و لبهای خود رنج ببرند. می توان گفت درصد زیادی از زیبایی صورا به همین اعضا بستگی دارد. برای دست یابی به سایز بزرگتر از گونه و لب ها بایستی چه کار کرد؟ روش هایی در پزشکی نوین و آرایشی تبلیغاتی وجود دارد که اغلب دردناک و بسیار پر هزینه می باشد. اما حجم دهنده طبیعی گونه و لب ها در طب سنتی وجود دارد که بسیار آسان و بدون هیچگونه عوارضی زیبایی بیشتر را برای بانوان به ارمغان خواهد آورد. این روغن حجم دهنده طبیعی گونه با وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید همچنین داروهای گیاهی غنی شده می تواند در مدت زمان مشخص سایز این عضو را به صورت چشمگیری با سایز بزرگتری همراه گرداند.

روش استفاده حجم دهنده طبیعی گونه

همانطور که اشاره شد استفاده از وش های پزشی نوین بسیار دردناک، پرهزینه و دارای عوراض می باشد. روش استفاده حجم دهنده طبیعی گونه و لب با عنوان روغن زالو طبی یا خراطین بسیار آسان است و طبق دستورات طب سنتی می باشد. روزانه دو مرتبه از روغن به پوست صورت در ناحیه گونه و لب ها به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه کاملا ماساژ داده می شود. همین مدت زمان کافیست تا آنزیم ها جذب خون شوند و عملیات خود را آغاز نمایند. همزمان با حجم دهندگی گونه ها لطافت و روشنایی پوست نیز حاصل می گردد تا زیبایی دو چندان عاید شخص تحت درمان بشود. روغن پایه گیاهی که در ساخت این روغن استفاده می شود علاوه بر افزایش تاثیر روغن مانند کرمی گیاهی عمل می کند تا رطوبت پوست نیز حفظ گردد.

حجم دهنده طبیعی گونه

روغن زالو و خراطین برای چه افرادی مناسب است؟

می توان گفت روغن خراطین و روغن زالوی طبی اصل در تمامی سنین قابل استفاده است. همچنین جنسیت در استفاده از روغن های مذکور تاثیر زیادی ندارد و آقایان نیز می توانند برای چاق شدن صورت خود از این محصولات استفاده کنند. امکان دارد به دلیل گرفتن رژیم های غذایی برخی از افراد با صورتی لاغر روبرو شوند که به راحتی پر شدن گونه ها را با روغن میکس زالو خراطین برای ایشان حاصل خواهیم کرد. در اصل هدف از استفاده این محصولات آن است که صورت های استخوانی تبدیل به صورت هایی چاق و توپر شود تا جلوه زیباتری داشته باشند. در موارد بسیاری استفاده از این محصلات زیبایی افراد را دو چندان کرده است.

مضرات استفاده از روغن زالو طبی و خراطین

افرادی هستند که حساسیت های پوستی دارند و از استفاده محصولاتی از این دست دجار مشکلات پوستی خواهند شد. بهتر است در استفاده از روغنهای زالوی طبی و خراطین با پزشک خود مشورت نموده یا حداقل به مدت ۲ روز روغن را بر روی بازو یا ناحیه ای از بدن تست نمایند. تا کنون هیچگونه گزارشی مبنی برا عوارض این محصولات ثبت نشده است. تنها حساسیتی که می تواند در استفاده از این کالا وجود داشته باشدسوزش، خارش و التهاب خفیف پوستی می باشد که همانطور که اشاره شد با تست کردن از آن جلوگیری به عمل خواهد آمد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *