خواص روغن خراطین زالو طبی

خواص روغن خراطین زالو طبی

خواص روغن خراطین

خواص روغن خراطین

خواص روغن خراطین و روغن زالو طبی در طب سنتی ایرانی به اثبات رسیده است. امروزه مصرف روغن خراطین و زالو طبی بیش از گذشته گزارش می شود. دلیلی این امر آگاهی بیشتر مردم نسبت به خواص روغن خراطین و زالو طبی بوده همچنین از مضرات و عوارض داروهای شیمیایی نیز با خبر شده اند. این محصولات برای افزایش سایز استفاده می شوند. در آقایان به منظور افزایش سایز آلت تناسلی و در بانوان برای حجم دادن به سینه، باسن، لب و گونه ها تجویز می گردد.

خواص روغن خراطین بیشتر است یا زالو طبی

همیشه برای افرادی که قصد استفاده از روغن خراطین یا روغن زالو طبی را دارند این سوال پیش می آید که تاثیر کدام یک از آنها نسبت به دیگری برتری دادر. یکی از مواردی که می تواند برتری روغن زالو را نسبت به خواص روغن خراطین به اثبات برساند وجود هیرودین و هیستامین می باشد. این دو آنزیم جزو آنزیمهای طبیعی و منحصر به فرد در بدن زالو هستند. علاوه بر آن بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی دیگر در بدن زالو کشف شده است که بیشتر آنها به صورت مستقیم در روغن زالو وجود دارد. البته نه اینکه خواص روغن خراطین کم باشد و هر دو این روغنها کابرد مخصوص به خود را دارند.

خرید و فروش روغن خراطین و زالو طبی

قیمت خرید فروش روغن خراطین و زالو طبی با هم تفاوت دارد. اما در اصل این تفاوت به دلیلی اثرگذاری بیشتر روغن زالو است. سایت تخصصی زالو پلاس علاوه بر کیفیت بالا در تولید روغنهای مذکور بهترین قیمت را نیز به خریداران گرامی ارائه می نماید. خرید یا فروش روغن خراطین و زالو طبی به صورت اینترنتی انجام می شود. در این روش خرید و فروش بسیاری از هزینه ها کاسته شده در نتیجه قیمت تمام شده برای مشتری نیز ارزانتر خواهد یود. همچنین استفاده از مواد اولیه تولید زالو پلاس سبب می گردد قیمت کاهش یابد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *