خواص روغن زالو طبی و خراطین اصل

خواص روغن زالو طبی و خراطین اصل

خواص روغن زالو طبی

خواص روغن زالو طبی

یکی از محبوب ترین روغن ها در طب سنتی ایرانی روغن زالو طبی است. خواص روغن زالو طبی همچنین خراطین سبب شده است که مصرف آن در بین ایرانیان افزایش یابد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم مفید و متنوع در روغنها خراطین و زالو وجود دارد. خواص روغن زالو طبی و خراطین به صورت مالشی به خون منتقل می شنود که سبب می گردد دگرگونی هایی در خون بروز نماید. این محصولات به روانتر شدن خون کمک ویژه ای می کنند. هیرودین و هیستامین دو نوع از آنزیم های ویژه در این روغن ها می باشد.

آیا خواص روغن زالو طبی و خراطین واقعیت دارد؟

برخی از افراد بر این باورند که این توضیحات فقط جنبه تبلیغاتی دارد. اما اگر شما مقدار کمی هم تحقیق به عمل بیاورید به خواص روغن زالو طبی و خراطین پی خواهید برد. روغن های مذکور از دیرباز تا کنون در طب سنتی استفاده می شده است. البته نه اینکه شروع استفاده از این محصولات به تاریخ طب سنتی برگردد. قبایلی که در گذشته از قوانین چند زنی پیروی می گرده اند از روغن خراطین به وش خود استفاده می کرده اند. آنها برای افزایش توان جنسی همچنین افزایش سایز الت مردانه روغن خراطین را استفاده می کرده اند.

خواص روغن زالو طبی بیشتر است یا خراطین؟

هر دو این محصولات در طب سنتی ایرانی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گرفته اند. از نظر علمی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی فعال در روغن زالو طبی وجود دارد. میزان مواد مفید در خراطین هم کم نیست و می تواند در طول دوران مصرف خواص بسیاری برای مصرف کننده در پی داشته باشد. اما در کل خواص روغن زالو طبی بسیار بیشتر و بهتر از خراطین می باشد. زالو پلاس محصولی تولید کرده است که بیشترین تاثیر را برای افزایش سایز در پی دارد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *