خواص روغن زالو طبی خراطین حجم دهنده

خواص روغن زالو طبی خراطین حجم دهنده

خواص روغن زالو طبی خراطین

همانطور که می دانید از روغن زالوی طبی و روغن خراطین در ط سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن ایتفاده می شود. این محصولات از دیر باز تا کنون در رفع مشکلات کوچک بودن اندام عضلانی بدن کمک رسانی می کرده اند. اما آیا از خواص روغن زالو طبی خراطین به صورت دقیق اطلاع دارید؟ آیا این محصولات واقعا کاربردی هستند یا فقط به منظور تبلیغات است که خواص روغن زالو طبی خراطین در برخی مطالب درج شده است؟ بایستی گفت این موارد مربوط به حال حاضر و بازار فروش اکنون نیستند و حکیمان بزرگی همچوم ابوعلی سینا و حکیم جرجانی در کتب خود از آنها مطالب مفیدی به رشته تحریر در آورده اند. همچنین کشورهایی که در این زمینه پیشتاز هستند از جمله هند و روسیه از این محصولات به صورت گسترده استفاده می کنند.

اصلی ترین خواص روغن زالو طبی خراطین

اشاره به آنزیم های موجود در بدن زالوی طبی و مواد پروتئینی که در بدن کرم خراطین وجود دارد مصداق بارزی برای خواص روغن زالو طبی خراطین است. هیرودین، هیستامین، هیلارونیداز و … بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم در بدن و بزاق زالو وجود دارد که اقلب قوی ترین، طبیعی ترین و بهترین آنزیمهای ضد انعقاد موجود در طبیعت هستند. همچنین مواد پروتئینی موجود در کرم خراطین سبب می گردد که رشد عضلاتی که کوچک مانده اند صورت پذیرد تا به اندازه نسبی برسد. اگر بتوان روغنهای خراطین و زالوی طبی را همزمان استفاده کرد و تاثیر هر دو را به صورت یک روغن دریافت نمود با سرعت و کیفیت بالاتری به سایز دلخواه دست پیدا می کنید.خواص روغن زالو طبی خراطین

روغن میکس زالو خراطین اصل

به منظور رفاه حال هرچه بیشتر مصرف کنندگان این محصولات زالو پلاس توانسته است فرمول ویژه و جدیدی را برای روغن خراطین و زالوی طبی به دست بیاورد. در این فرمول استفاده همزمان از خواص خراطین و زالوی طبی در یک روغن با نسبت مشخص به علاوه داروهای گیاهی سبب می گردد گردش خون در رگها نیز افزایش پیدا کرده همچنین اکسیژن رسانی با سرعت بالاتری انجام پذیرد. در ضمن مواد یا املاحی که برای رشد هر چه بیشتر مورد نیاز بافت عضلانی است به میزان افزونتری در اختیار آن قرار خواهد گرفت. این محصولا طبق دستورات طب سنتی همچنین روش های نوین داروسازی به دست می آید تا علاوه بر خلوص بالا کیفیت بالتری از آن نیز بدست بیاید.

چگونگی تهیه روغن خراطین و زالو

روش ستنی و متداول ساخت و تهیه روغنهای مذکور را می توان از کتب طب سنتی ایرانی فرا گرفت. البته در گگذشته قبایلی وجود داشته اند که در آنها قوانین چند زنی رواج داشته است. بیشتر این قبایل به منظور افزایش توان و قوای جنسی مردان خود داروهایی را استفاده می کرده اند که مهمترین آنها همین خراطین بوده است. البته روش ساخت آن اندکی با شیوه های طب سنتی ایرانی تفاوتهایی داشته اما به عنوان روغن خراطین می توان از آن استفاده کرد. آنها روغن پایه ای ماند نارگیل را انتخاب کرده پس از اضافه کردن خراطین خشک به آن در دمایی مخصوص با حرارت غیر مستقیم تا چندین ساعت عمل می آورده اند.

دلایل تاثیر گذار در نتیحه نهایی

برخی افراد از سنین پایین و اصطلاحا به صورت مادرزادی با مشکلات کوچک بودن اندام زنانه یا مردانه خود روبرو هستند و بعضی نیز بنا به سبک زندگی یا هر دلیل دیگری به این درد مبتلا می شوند. اما می توان در هر دو مورد اقداماتی را انجام داد تا تاثیر نهایی بهتر شود. این امکان وجود دارد که تفاوت ساختار و مزاج بدن فرد x با فرد  y تفاوت داشته باشد به همین دلیل نتیجه های متفاوتی حاصل می شود. اما در کل با انجام ورزش و تصحیح مزاج همچنین سبک تغذیه می توان تا حدود زیادی اثرات را افزایش داد. البته سن نیز یکی از ملاکها برای نتیجه گیری است. عدم مصرف دخانیات نیز به بهبود فرآیند نتیجه بخشی روغنهای مذکور موثر است.

عوارض روغن زالوی طبی

تا کنون هیچگونه عوارض مستقیمی در استفاده روغن زالو طبی یا روغن خراطین گزارش نشده است. البته در برخی موارد محدود امکان اینکه جوش یا التهاب خفیف پوستی در فرد ایجاد شود وجود دارد. روغنهایی در بازار وجود دارد که از مواد شیمیایی همچون کورتون در آنها استفاده کرده اند و می توانند خطر ساز بوده افراد مصرف کننده را با عوراض ناگواری روبرو سازند. اما اگر روغن اصل ساخته شده با مواد طبیعی و روش اصولی تهیه نمایید به هیچ عنوان برای شما مشکلی به وجد نخواهد آمد. اگر قصد خرید روغن اصل با کیفیت بالا را دارید می توانید از طریق مرکز تخصصی زالو پلاس اقدام به خرید این محصول نمایید.

خرید و مشاوره

به منظور خرید روغن زالوی طبی اصل با کیفیت بالا همچنین روغن خراطین درجه یک می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید. علاوه بر تهیه محصولات از طریق نماینده ما مشاوره رایگان جهت تولید یا نحوه مصرف نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. گفتنی است هزینه ارسال به تمام نقاط کشور به صورت رایگان انجام می شود و در برخی موارد به همراه روغن محصولی به عنوان اشانتیون یا هدیه به خریداران گرامی عرضه خواهد شد که تاثیر محصولات را بیش از پیش خواهد کرد. البته محصولات به خودی خود به دلیل کیفیت بالا می توانند در مدت زمان مشخص تاثیر خوبی برای افزایش سایز داشته باشند که نسبت به بهای اندکی که برای آن پرداخت خواهید کرد بسیار ارزشمند است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *