درآمد پرورش زالو طبی

درآمد پرورش زالو طبی

درآمد پرورش زالو

درآمد پرورش زالو طبی

کشور عزیزمان به دلیلی دارا بودن اقلیم های آب و هوایی متنوع امکان پرورش انواع آبزیان را در خود دارد. این پتانسیل سبب گشته است زالوها نیز برای پرورش در میان ایرانیان طرفداران زیادی را پیدا کنند. درآمد پرورش زالو طبی در کشورهای مختلف بسیار زیاد است و حتی هر ۴ زالو را برابر با یک بشکه نفت خام به فروش می رسانند. اما درآمد پرورش زالو طبی در ایران آن طور که باید و شاید رشد نداشته است. یکی از مشکلاتی که در کشور ما چند سالی است در زمینه زالو طبی وجود دارد کاهش چشمگیر زالو در کشور می باشد. این اشکال را باید با تدابیر ویژه از بین برد که بهترین کار برای آن پرورش زالو در تعداد انبوه می باشد.

کار آفرینی و درآمد پرورش زالو

علاوه بر درآمد پرورش زالو طبی می توان به ایجاد اشتغال از این طریق اندیشید. مراکز بزرگ تحقیقاتی و پرورشی در اروپا و آمریکا وجود دارد که امر پرورش زالو طبی را به خوبی انجام می دهند. در ایران تا کنون چندین شرکت موفق به اخذ مجوز شده اند که به خوبی در این زمینه در حال پیشرفت هستند. اما در واقع باید گفت در زمینه شناخت زالو و روشهای پرورش آن بسیار زیاد از اروپاییان فاصله گرفته ایم. پرورش زالو در ایران بستر بسیار خوبی دارد و در سالهای آینده حتی بهتر هم می شود. پس می توان از اکنون به این نکته اندیشید که برای پاسخگویی به نیاز بازار نیاز به عرضه هر چه بیشتر زالو است. پس پرورش بهترین راهی است که علاوه بر جلوگیری از انقراض آن می تواند سود اقتصادی خوبی نیز داشته باشد.

آموزش پرورش زالو طبی

یکی از اصولی که در امر پرورش زالو بسیار حائز اهمیت است آموزش راه اندازی و نگهداری فارم پرورش زالوی طبی می باشد. بسیاری از مراکز برای این منظور فعالیت می نمایند. اصولا اگر در هر کاری به علم و تجربه همزمان تکیه کرد و پشتکار به خرج داد بسیار بهتر جوابدهی خواهد داشت. پس اگر قصد راه اندازی فارم پرورش زالو طبی و کسب درآمد پرورش زالو طبی را در نظر دارید بهتر است حتما با آموزش این کار را شروع کنید. برخی افراد بدون تجربه و آموزش اقدام به پرورش زالو می کنند که احتمال زیادی به شکست خوردن ایشان می رود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *